anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Walkman NWZ-B152 PROBLEM!!!!

gabixs
Początkujący

Walkman NWZ-B152 PROBLEM!!!!

Witam, mam problem z modelem NWZ-B152. Tworzę w folderze z muzyką nowy folder i wgrywam utwory. Wszystko jest ok, ale gdy chcę stworzyć następny folder, zastępuje on folder utworzony poprzednio. Folder staje się pusty, mimo iż stan pamięci pozostaje ten sam. Po odłączeniu od komputera i włączeniu odtwarzacza, wszystko jest normalnie, nie brakuje żadnego folderu ani utworu, wszystkie pliki są na swoim miejscu. Po ponownym podłączeniu do komputera problem znów się pojawia. Próbowałam już formatować odtwarzacz zgodnie z instrukcją, ale to nic nie dało.. Nie wiem, czy napisałam to zrozumiale.. Proszę, pomóżcie!!!

6 ODPOW. 6
profile.country.pl_PL.title
cogito.
Początkujący

W jaki sposób przenosisz pliki na odtwarzacz? Z poziomu oprogramowania od Sony czy też przez eksploratora windows?

Pozdrawiam
cogito

gabixs
Początkujący

metodą "przeciągnij i upuść".. bardzo dziękuję za zainteresowanie :)

profile.country.pl_PL.title
cogito.
Początkujący

A jak zachowuje się odtwarzacz jeśli tą metodą jednocześnie przenoszone są do jego pamięci dwa katalog? Mam na myśli operację w której zaznaczamy oba katalogi i przeciągamy do folderu odtwarzacza.

Proszę bardzo i pozdrawiam
cogito ;-)

gabixs
Początkujący

Z przenoszeniem gotowych katalogów nie ma kłopotów, działa jak należy. Problem pojawia się, gdy tworzę nowy folder za pomocą eksploratora windows w odtwarzaczu(prawy przycisk myszy, "nowy folder") z utworzeniem pierwszego nie ma problemu, z drugim są kłopoty...

pozdrawiam, gabixs

profile.country.pl_PL.title
cogito.
Początkujący

W takim wypadku całkiem możliwe, że taka już jest jego "uroda". Jeśli chcesz mieć pewność to można zgłosić sprawę do supportu ;-)

Pozdrawiam
cogito

gabixs
Początkujący

hm.. najwidoczniej tak jest ;) w każdym razie dziękuję jeszcze raz za zainteresowanie i chęć pomocy :)

pozdrawiam
gabixs :)