anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony xh9096 i soundbar Samsung hj-450 brak dźwięku

profile.country.PL.title
PrzemasJaw
Poszukiwacz

Sony xh9096 i soundbar Samsung hj-450 brak dźwięku

Dzień dobry , próbuje połączyć ze sobą te dwa urządzenia i jakos mi się nie udaje , proszę was o pomoc , czy jest to wogole możliwe ? Narazie próbuje przez HDMI , czy kabel optyczny jest niezbędny? Dziękuję za pomoc.

Tagi (3)
7 ODPOW. 7
profile.country.PL.title
stanley50
Użytkownik

Wydaje mi się że wystarczy wziąć instrukcję obsługi soundbara i powinno pójść gładko, natomiast czy optyk jest niezbędny? Nie nie jest niezbędny ale w moim przypadku stał się zbawieniem żeby uzyskać głos z głośników i słuchawek jednocześnie.

profile.country.PL.title
PrzemasJaw
Poszukiwacz

Problem jest taki że w poprzednim tv Samsunga , podpiąłem soundbar  przez HDMI i odrazu działał . Tutaj robię różne kombinacje i ***** zbita . Gdy daje tryb tv na soundbarze to piszę tv request i nic się nie dzieje. 

profile.country.PL.title
stanley50
Użytkownik

Jeżeli w soundbara masz wybrane źródło dźwięku HDMI to trzeba by zerknąć w ustawienia audio w telewizorze, może tam coś przeoczyłeś.

profile.country.PL.title
PrzemasJaw
Poszukiwacz

własnie siedzę już drugi dzień i szukam własnie co tu zmienić i nie mogę sobie poradzić . 

profile.country.PL.title
stanley50
Użytkownik

Po bluetooth też próbowałeś?

profile.country.PL.title
PrzemasJaw
Poszukiwacz

Próbowałem też nic , ale okazało się że źle wpielem HDMI do soundbar i teraz mogę już przez tv konfigurować . Dodaje jako urządzenie audio tv pokazuje że puszcza przykładowa muzykę . Ale nic nie słychać niestety . Błąd kabla albo ustawień Audio jest komunikat. Próbowałem na kablu z ps5 też nie działało więc chyba to nie wina kabla.

profile.country.PL.title
stanley50
Użytkownik

Dziwne, wygląda na jakieś złe ustawienia audio. Jednak nie podpowiem Ci nawet jak ja mam ustwione bo mam podłączone optykiem.