anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

MP4 dla wymagających

profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

MP4 dla wymagających

Witam,
chciałem się Was poradzić jaką wybrać MP4 dla mojej dziewczyny.
Przejrzałem różne fora, strony producentów i resztę potrzebnych rzeczy w internecie.
Padło na dwa modele. Jeden to Sony Walkman Z (kolor czarny) a drugi to Creative Zen Touch 2 (też czarny).
W Creative podoba mi się to, że jest to Creative :) - każdy wie jak działa i odtwarza FLAC'a do tego.
Za to MP4 Sony'ego ma trochę większy wyświetlacz i przydatną (dla mojej dziewczyny) funkcję SensMe do grupowania muzyki wg nastroju.
I tu mam problem, bo zależy mi na jak najlepszej jakości dźwięku dla osoby, która zna się na tym, ale nie chcę aby to było takie zwykłe MP4,
tylko aby miało w sobie kilka ciekawych rzeczy.
Zaznaczam, że jeden i drugi jest na Androidzie - czy miał ktoś okazję bawić się takim sprzętem już, bo ja tylko na telefonie i jestem zachwycony tym systemem.
P.S. wiem, że jakość dźwięku będzie zależała od słuchawek, ale tutaj boję się nawet spytać czego używa moja dziewczyna :P - jakiś Denon i Kossy do torebki.

Pozdrawiam
STUBB

Pozdrawiam Stubb
6 ODPOW. 6
profile.country.en_GB.title
misjamars
Użytkownik

Czy myślisz o walkmanie z Androidem? Jeżeli tak to będziesz musiał uzbroić się w cierpliwość ma być dostępny na naszym rynku w połowie marca. Kilka dni temu został zaprezentowany na targach CES 2012 i wzbudził spore zainteresowanie ;-)

profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Zgadza się mówię o serii Z. Niestety na dobre rzeczy jak zawsze trzeba poczekać. Jestem pod wrażeniem Z-ki, choć nigdy się nie zagłębiałem w tematy MP3-ek i MP4-ek, to przyznam że chciałbym i dla siebie takiego Walkmana.

Pisałeś kolego o targach CES i wyszperałem sobie takie filmiki na Youtube.
http://www.youtube.com/watch?v=QWJglsL2tE8&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=ahq1IbPqA_E
Myślałem, że będzie dość duży i nieporęczny, ale jakoś mieści się w małej dłoni Azjatyckiego kolegi :c22

Podoba mi się na tych filmach jak chodzi Android w takim urządzeniu..
Mam na telefonie Androida - początkowo się gubiłem w jego czeluściach i ilości opcji. Teraz nie wyobrażam sobie innego telefonu niż z Androidem.
I też mam procesor 1GB i śmiga szybko. Bałem się dotykowego ekranu i zawieszającego się systemu, bo guzik zawsze można wdusić mocniej i liczyć że to coś pomoże :P.
A co do guzików - nie wiadomo jeszcze co dokładnie kryje się pod znaczkiem "W"?

Z wyglądu stawiam na Sony'ego bo Creative wygląda jak stara nawigacja samochodowa :).

Pozdrawiam Stubb
profile.country.en_GB.title
misjamars
Użytkownik

Długo nie będziesz czekał a myślę że warto uzbroić się w cierpliwość. Nie trzymałem Z-ki w dłoniach ale na zdjęciach troszkę przypomina mi moją X10i no i dobrze ponieważ wygląda rewelacyjnie. Duży multimedialny wyświetlacz to podstawa. No i świetnie leży w łapkach. Odnoszę wrażenie że Z-ka jest chyba troszkę "delikatniejsza".

profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

W jakim formacie nagrywa Z-ka - chodzi mi o funkcję nagrywania głosu?
Pytam z tego względu, bo potrzebna będzie funkcja nagrywania do utrwalania gry na skrzypcach i fortepianie. Później to nagranie musi być przesłane do oceny.
Czy dźwięk nagrywany będzie z jakimś filtrem, tak jak to się dzieje przy odtwarzaniu muzyki (filtry szumów, głębszy bas, etc.)
Dlatego takie szczegółowe pytania, gdyż będzie to nie tyle MP4 do takiego tam sobie słuchania muzyki, a bardziej do pracy.
Przeciągnij i puść bardzo się tu przyda gdy trzeba będzie przesyłać nagrania mailem lub zgrywać na komputer aby np dorzucić do skrzypiec fortepian lub inny akompaniament.

Pozdrawiam Stubb
profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Marzec tuż tuż więc moja ciekawość wzrasta a cierpliwość maleje :).
Tak się zastanawiałem ostatnio jakie aplikacje z Android Market będą dostępne na Z-kę.
Po wpisaniu "Sony" w wyszukiwarce Androida wyskoczyło mi coś TAKIEGO.
Przejrzałem sobie wyświetloną listę i nie doszukałem się nic co by pasowało na Walkmana.
Może WinAmp by się nadał, ale po co odtwarzać muzyki w odtwarzaczu muzyki z dobrym oprogramowaniem służącym w tym samym celu. Może coś jeszcze by się znalazło.
Czy coś będzie napisanego pod Sony Walkman?

Pozdrawiam Stubb
profile.country.pl_PL.title
destin6
Poszukiwacz

Myślę, że odtwarzacz w Sony Walkman będzie podobny jak na tabletach Sony S i P, ponieważ jest bardzo funkcjonalny, wygląda bardzo dobrze i na androidzie spisuje się świetnie.
http://s2.blomedia.pl/gadzetomania.pl/i ... 181252.png