anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Dużo miejsca a brak miejsca.

profile.country.pl_PL.title
Nemuru
Początkujący

Dużo miejsca a brak miejsca.

Posiadam Walkmana NWZ-E454. Ostatnio miałam z nim sporo problemów, chodziło o wysyłanie plików. Koniec końców ich źródłem okazał się komputer. Teraz moja mp4 twierdzi że nie ma miejsca, kiedy tego miejsca powinna mieć bardzo wiele!
Kiedy próbowałam przesyłać pliki ciągle narzekała że ma go ,,za mało", więc usuwałam inne pliki, ale nadal miejsca pozostawało tyle samo. W końcu stwierdziła że nie ma go wcale.
Wszystko zaczęło się kiedy wysłałam na nią kilkadziesiąt krótkich filmików (z czego 3/4 nie odtwarzała). Potem pomyślałam że wyślę na nią jeden z odcinków mojego ulubionego serialu. Wtedy stwierdziła po raz pierwszy że się nie zmieści. OK, to rozumiem. Wszystkie filmiki wywaliłam. Nadal mało miejsca. Folder piosenek, wszystkie tapety, nadal film się nie mieści. Zdenerwowałam się i zrezygnowałam z dalszych prób. Chciałam moje filmiki z powrotem. Mało miejsca. Potem że cała pamięć jest zajęta! Jakim cudem?

Pozdrawiam
Ps. Przy okazji, czemu nie odtwarzał mi większości filmików (kilka odtwarzał) skoro wszystkie były w tym samym formacie mp4?

3 ODPOW. 3
profile.country.pl_PL.title
cogito.
Początkujący

.mp4 to tylko rozszerzenie. Kodowanie pliku może być różne. Stąd też niektóre pliki mogą być obsługiwane a inne nie. Co do problemów z zagubioną przestrzenią na dysku powinien pomóc format urządzenia.

profile.country.pl_PL.title
Nemuru
Początkujący

Sformatowałam.
Problem chyba nie zniknął. Przesłałam na niego dość sporo muzyki, dopóki nie wyskoczyło że zostało ,,1,4MP miejsca". Usuwam inne pliki muzyczne, ale nadal twierdzi że ma tylko 1,4MB. Nie powiększa się ilość miejsca.

profile.country.pl_PL.title
cogito.
Początkujący

Istnieje opcja, że jest to jakiś nietypowy wirus. Czy na komputerze nie masz takich objawów? Oprogramowanie antywirusowe nic nie wykrywa?
Inną opcją jest uszkodzenie nośnika pamięci w Walkmanie. Tutaj tylko serwis może potwierdzić nasze przypuszczenia.
Spróbuj też pokazać ukryte pliki na Walkmanie. Może uda nam się znaleźć jakiś podejrzany plik lub folder którego normalnie nie ma.