anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony XR55X90J - brak w ustawieniach Obrazu opcji kalibracji NETFLIX

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
daszulc
Użytkownik

Sony XR55X90J - brak w ustawieniach Obrazu opcji kalibracji NETFLIX

Po uruchomieniu Netflixa i następnie przejściu do opcji ustawień "Obraz i dźwięk - OBRAZ" nie ma ustawień "trybu kalibracji Netflixa". Tryb ustawiony jest na standardowy. Jak odnaleźć ten tryb (jak do niego przejść), by uzyskać dostęp do jego funkcji?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
Ziio1420
Użytkownik

Ustawienia i w pasku szybkiego menu dodaj ustawienia obrazu wtedy jak wejdziesz w ustawienia obrazu możesz modyfikować ustawienia obrazu np. Netflix,YT

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6
profile.country.PL.title
Ziio1420
Użytkownik

Ustawienia i w pasku szybkiego menu dodaj ustawienia obrazu wtedy jak wejdziesz w ustawienia obrazu możesz modyfikować ustawienia obrazu np. Netflix,YT

profile.country.PL.title
daszulc
Użytkownik

Wchodzę w ten sposób i skorzystałem nawet z tego sposobu zamieszczonego w filmie https://www.youtube.com/watch?v=eITsvqXpFdA, problem jest jednak w tym, że po wejściu w podany sposób nie ma tam takiej możliwości i nie pojawiają się tam takie opcje. Poniżej widok po uruchomieniu według podanej ciebie porady

IMG_20211030_194056.jpg

Netflix Calibrated Mode, available on select Sony TVs, allows you to experience picture quality close to a filmmaker's vision and intent. Hang out with Francois to learn more about how this feature will improve your Netflix experience and how to enable it on your compatible Sony BRAVIA TV! Click ...
profile.country.PL.title
daszulc
Użytkownik

OK. Dzięki ci. Już doszedłem do tego. Po uruchomieniu Netflixa trzeba wejść do ustawień w podany przez ciebie sposób, a nie wciskając przycisk ustawienia - obraz i dźwięk - obraz, tylko wchodząc przez to jak podałeś. Zrobiłem to chyba na "okretkę", ale jest już w porządku. Dzięki

profile.country.PL.title
yaro626
Użytkownik

Czy może ktoś podać jaki ten model x90j ma procesor MTK czy inny?

profile.country.PL.title
w26rysiek
Użytkownik

Zainstaluj program AIDA 64 i wszystko będziesz wiedział. Procesory SONY produkuje MTK.

profile.country.PL.title
yaro626
Użytkownik

Nie mam tego modelu ,chciałem sprawdzić czy ma taki sam jak w xh90.