anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony XR-55X94J - problem z wgraniem listy programów

profile.country.PL.title
johnnoo
Użytkownik

Sony XR-55X94J - problem z wgraniem listy programów

Wgrywałem ostatnio listę programów telewizji kablowej z pendriva i po wgraniu okazało się że są programy lecz jakby brak zawartości czyli inaczej mówiąc wyświetlają się nazwy programów ale wybrany program się nie włącza. Na poprzednim oprogramowani wszystko było ok. bo robiłem to wielokrotnie. Wygląda na to, że to najnowsze oprogramowanie naprawiło jeden uciążliwy błąd związany z pikselizacją, a zepsuło możliwość wgrywania listy programów. Zmuszony byłem do ręcznego sortowania programów co jest uciążliwe i czasochłonne.

4 ODPOW. 4
profile.country.PL.title
Agnieszka_J
Moderator

Witaj johnnoo, zanim zgłosi się z odpowiedzią ktoś z forumowiczów - czy kontaktowałeś się już w tej sprawie z Sony Support? Można to zrobić telefonicznie lub poprzez formularz, dane kontaktowe tutaj: 
tel. +48 223060694
https://services.sony.pl/supportmvc/pl/Contact/Email
Pozdrawiam, Agnieszka_J

profile.country.PL.title
johnnoo
Użytkownik

Na razie nie kontaktowałem się z supportem bo chciałem się dowiedzieć czy ktoś wgrywał ostatnio listę programów i czy miał podobny problem. Wygląda jednak na to, że nikt tego ostatnio nie robił bo nie ma żadnej odpowiedzi potwierdzającej ani przeczącej.

profile.country.PL.title
Niuta75
Poszukiwacz

W moim X85J identycznie. Wgrywa się "pusta " lista programowa.

profile.country.PL.title
johnnoo
Użytkownik

Czyli wygląda na to, że jest ponownie problem z oprogramowaniem. Jedno naprawili, a drugie schrzanili . Ciekawe kiedy to naprawią.