anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Problem z modułem cam ci+ od nc+

profile.country.PL.title
WaldemarB.
Poszukiwacz

Problem z modułem cam ci+ od nc+

Witam, od tygodnia posiadam nowy telewizor Sony  KD-55X85J i problem. Przy włączaniu i to nie zawsze jest brak programów kodowanych pozostaje wyciągnięcie i ponowne włożenie modułu. Jest wgrany w telewizorze najnowszy soft. Dodam, iż w poprzednim telewizorze innej marki nie miałem z tym modułem żadnych problemów. Może ktoś pomoże gdzie może być przyczyna ?

6 ODPOW. 6
profile.country.PL.title
Agnieszka_J
Moderator

Witaj Waldemar, czy kontaktowałeś się już w tej sprawie z Sony Support? Można to zrobić telefonicznie lub poprzez formularz, dane kontaktowe tutaj: 
tel. +48 223060694
https://services.sony.pl/supportmvc/pl/Contact/Email
Pozdrawiam, Agnieszka_J
 

profile.country.PL.title
WaldemarB.
Poszukiwacz

Witam, kontaktowałem się już z serwisem Sony. Doradzili zrobić ustawienia fabryczne no i czy mam wgrany najnowszy software. Oprogramowanie oczywiście mam aktualne, nie robiłem ustawień fabrycznych bo o dziwo problem od paru dni nie występuje. Dziwna sytuacja ale oczywiście zobaczę co dalej. Pozdrawiam

profile.country.PL.title
mzolci
Użytkownik

Dzień dobry, mam ten sam problem, tv to KE-85XH9096, moduł CAM to alphaCrypt.

profile.country.PL.title
kurtion
Użytkownik

Alphacrypt z wieloma tv sony ma problem bo jest to ci, by moduł poprawnie działał z sony musi być ci+ w wersji 1.3.

profile.country.PL.title
mzolci
Użytkownik

W takim razie dlaczego działał poprawnie na oprogramowaniu PKG6.0466 ?

profile.country.PL.title
WaldemarB.
Poszukiwacz

Dochodzę do wniosku, że wina leży po stronie producenta tv Sony. U mnie ten sam moduł z nc+ chyba od około trzech lat na samsungu śmigał bardzo dobrze i nigdy nie było problemów. Nie wiem co mnie skusiło do marki Sony? Od dawna słyszałem ze tv tej marki mają wyśmienity obraz i to potwierdzam ale za to są problemy z oprogramowaniem i tu moje obawy się potwierdziły.