anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Problem z portem USB 3.0

profile.country.PL.title
bies80
Poszukiwacz

Problem z portem USB 3.0

Dzień dobry, pojawił się u mnie problem z odtwarzaniem filmów z pendrive'a przez wejście USB 3.0 (niebieskie), problem występuje tylko z pamięci ADATA 3.0 128Gb, inny pendrive-Sandisk 2.0 64Gb działa normalnie, bardzo dziwne bo dwa pendrajwy sformatowane w NTFS, nagrany ten sam film i pen 64Gb 2.0  odtwarza normalnie a 128Gb 3.0 po kilku sekundach wyłącza się i wyświetla komunikat o braku podłączonej pamięci, jak włożę tego pendrajwa do wejścia 2.0 to odtwarza normalnie. W takim razie po co jest wejście 3.0, chyba pod pamięć w standardzie 3.0, nie kupiłem pendrajwa 3.0 żeby go podłączyć do wejścia 2.0...porażka. Mam telewizor od ponad dwóch tygodni a już mam go serdecznie dość. Żałuję, że go nie zwróciłem jak miałem okazję. Nigdy więcej Sony. Same problemy, serwis nie pomaga, poprzedni mój post o cichym dźwięku przez zestaw audio też nie został rozwiązany. Poprzednio miałem ponad 5 lat Samsunga i nigdy nie było żadnych problemów, nie wiem co mnie podkusiło żeby kupić Sony. 

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
Lumbagoo
Doradca

Może to kwestia tego, że fabryczny odtwarzacz multimediów nie daje sobie rady, to się zdarza. Polecam spróbować z jakimś z zewnętrznym playerem, np. KODI, VLC player, MXplayer itp.

profile.country.PL.title
bies80
Poszukiwacz

Niestety przez Kodi jest to samo, dopiero podpięcie pendrivea do drugiego złącza rozwiązuje problem, albo podłączenie innego pena 2.0 do złącza 3.0.. kpina. Są dwie opcje, albo pen jest uszkodzony albo złącze w tv. Ale pen na laptopie działa normalnie, a inny pendrajw z kolei w złaczu 3.0 w tv też działa normalnie..paranoja