anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Problem po najnowszej aktualizacji TV XJ90 65

profile.country.PL.title
daniello3108
Poszukiwacz

Problem po najnowszej aktualizacji TV XJ90 65

Dzisiaj zainstalowałem najnowszą wersję oprogramowania układowego wersja v6.5929. Po poprawnym zakończeniu aktualizacji nie odbierała mi telewizja. Był tylko czarny ekran. Telewizja UPC na dekoderze 4K. Nie mogłem się również dostać do menu dekodera. Po prostu cały czas czarny ekran. Ale menu telewizora działało i mogłem wejść w aplikacje normalnie. Po wejściu do YouTuba miniaturki filmów wyświetlały się normalnie, ale już przy próbie odtworzenia jakiegoś filmu był zielony ekran. Ta sama sytuacja w serwisie Netflix.
Zauważyłem że dekoder miałem podłączony do wejścia HDMI 4 i miałem ustawiony na nim ulepszony format. Po zmianie na standardowy format wszystko wróciło do normy. Telewizja działa i reszta też.
Czy możliwe żeby po tej aktualizacji nie działał mi ulepszony format tak jak było do tej pory? Czy to przy dekoderze 4K nie ma znaczenia czy mam ustawiony ulepszony czy standardowy format?

5 ODPOW. 5
profile.country.PL.title
Juzeg76
Użytkownik

Zobacz temat xh90 parę dni temu o tym pisałem... 

profile.country.PL.title
daniello3108
Poszukiwacz

Dzięki za odpowiedź. Czyli póki co rozwiązania nie ma? Pozostaje czekać na kolejną aktualizację która być może to naprawi?

profile.country.PL.title
Sebol74
Użytkownik

tak, 158-a aktualizacja może coś poprawi a wtedy tv będzie mieć już z 10 lat...

Mi w modelu xh90 żadna aktualizacja (6-ta czy 7-a - nie pamiętam dokładnie bo tyle ich już było) nie wyeliminowała problemu z dekodowaniem kart cam.

profile.country.PL.title
kurtion
Użytkownik

Do 10 lat nie doczeka, bo po 3 latach najprawdopodobniej coś się zepsuje.

profile.country.PL.title
mzolci
Użytkownik

Potwierdzam, model xh90, żadna z dotychczasowych aktualizacji nie wyeliminowała problemu z dekodowaniem kart cam., a ostatnia wręcz uwypukliła tą wadę.