anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Po aktualizacja KD-85XH9096 do PKG6.0429

profile.country.PL.title
przemek82
Użytkownik

Po aktualizacja KD-85XH9096 do PKG6.0429

Tak to kiedyś wyglądało za każdym razemTak to kiedyś wyglądało za każdym razem

Witam

Po aktualizacji do najnowszej wersji oprogramowania PKG6.0429.0056EUA nie za każdym razem wyświetlany jest komunikat o braku sygnału HDMI z wyłączonych źródeł, ekran telewizora wtedy jest czarny jakby był wyłączony. Przed aktualizacja w prawym dolnym rogu za każdym razem był taki komunikat oraz na ekranie był wyświetlony przyjemny dla oka obraz. Teraz trzeba użyć pilota żeby wiedzieć czy telewizor jest włączany.
Druga bardzo irytująca sprawa to jest wyświetlany ekran o użyciu energii za każdym razem gdy chce cos zmienić w ustawieniach!!!

Ktoś też tak ma? Można sobie z tym jakoś poradzić, czy trzeba czekać na nowa aktualizacje?
fot2.jpgfot3.jpgfot1.jpg 

34 ODPOW. 34
profile.country.PL.title
Kris83
Poszukiwacz

Żeby było zabawniej tv i dekoder były wyłączone przez około 20minut po włączeniu samego tv ekran się pojawił natomiast gdy go wyłączyłem  i ponownie włączyłem ekranu już nie było. Myślę że to już jest usterka a nie jakiś błąd kiedy tv działa jak mu się podoba. Teraz nie uruchamiałem wogóle dekodera 🤔

profile.country.PL.title
przemek82
Użytkownik

O coś nowego z tym zielonym przyciskiem. A przed chwila wysłałem kolejną wiadomość do SONY żeby opisać niedogodności i załączyć zdjęcia, no to pewnie i mi to teraz napiszą 😂🤣 

Ciekawe czy ktoś z Sony Support Team sprawdza te forum.

profile.country.PL.title
Kris83
Poszukiwacz

Nie zielony przycisk  i wyłączenie z prądu tzw. Miękki reset to sam zainicjowałem od Pana Andrzeja usłyszałem tylko przywrócić ustawienia fabryczne. A odpowiedź oczywiście jakby nie zrozumiał pytania. Również dziś ponowiłem zapytanie zobaczymy co odpisze 

profile.country.PL.title
przemek82
Użytkownik

U mnie też nie działa "trick" z zielonym przyciskiem. Tapeta pojawiła się raz, ale po włączeniu i wył. dekodera jest już ciemno no i wcześniej raz przy przełączaniu miedzy HOME a hdmi od konsoli. 

profile.country.PL.title
Michu30
Użytkownik

U mnie po najnowszej aktualizacji niema takich problemów a tv działa bardzo stabilnie.

profile.country.PL.title
przemek82
Użytkownik

Aktualizowaleś przez internet czy USB? 

profile.country.PL.title
yaro626
Użytkownik

Nie ma różnicy czy przez usb czy ota.

profile.country.PL.title
Kris83
Poszukiwacz

U mnie aktualizacja odbyła się automatycznie przez internet, w tygodniu zrobię ustawienia fabryczne po raz koleiny bo innej informacji od suportu Sony nie dostałem. Problem wciąż jest ekran pojawia się w tedy kiedy ma na to ochotę 

profile.country.PL.title
przemek82
Użytkownik

yaro moze aktualizacja przez usb cos pomoże, możliwe ze przez ota zainstalował się z bledem.

 

profile.country.PL.title
Armsil
Użytkownik

Nie ma możliwości żeby instalacja OTA zakończyła się innym działaniem TV niż instalacja USB.  W procesie sprawdzane są sumy kontrolne itp, naprawdę szkoda waszego czasu na instalacje z innego źródła lub fabryczne resety. Telewizor, niezależnie od źródła instalacji, zamęcza ludzi komunikatem o poborze energii i albo jest to celowe albo jest to błąd oprogramowania - ale instalacja przebiega prawidłowo.