anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Po aktualizacja KD-85XH9096 do PKG6.0429

profile.country.PL.title
przemek82
Użytkownik

Po aktualizacja KD-85XH9096 do PKG6.0429

Tak to kiedyś wyglądało za każdym razemTak to kiedyś wyglądało za każdym razem

Witam

Po aktualizacji do najnowszej wersji oprogramowania PKG6.0429.0056EUA nie za każdym razem wyświetlany jest komunikat o braku sygnału HDMI z wyłączonych źródeł, ekran telewizora wtedy jest czarny jakby był wyłączony. Przed aktualizacja w prawym dolnym rogu za każdym razem był taki komunikat oraz na ekranie był wyświetlony przyjemny dla oka obraz. Teraz trzeba użyć pilota żeby wiedzieć czy telewizor jest włączany.
Druga bardzo irytująca sprawa to jest wyświetlany ekran o użyciu energii za każdym razem gdy chce cos zmienić w ustawieniach!!!

Ktoś też tak ma? Można sobie z tym jakoś poradzić, czy trzeba czekać na nowa aktualizacje?
fot2.jpgfot3.jpgfot1.jpg 

34 ODPOW. 34
profile.country.PL.title
Armsil
Użytkownik

Ja mam dokładnie to samo. Porażka. A te debilne komunikaty to podobno prawo UE, bo tej aktualizacji nie ma dla USA.

profile.country.PL.title
przemek82
Użytkownik

Napisałem też do centrum wtarcia klienta. Zobaczymy co odpiszą 

profile.country.PL.title
stanley50
Użytkownik

Też jestem ciekaw jaką wypłodzą informację, na razie nie instaluje tej aktualizacji bo już wcześniej czytałem o tych kwiatkach. Powinna być chociaż możliwość wyłączenie niechcianych komunikatów.

profile.country.PL.title
yaro626
Użytkownik

U mnie to samo,te tło z informacją było bardzo przydatne bo wiadomo było żeby włączyć np.dekoder lub przełączyć na naziemną a te komunikaty o energii to porażka,w samsungu takiego info nie widziałem.

profile.country.PL.title
Polit2
Poszukiwacz

Komunikaty o zwiększonym zużyciu energii przy prawie każdym ruchu pilota też mam a posiadam innym model 65XH9505. Po ostatniej aktualizacji wszyscy ten kretynizm mają. Chyba nie ma jak się od tego uwolnić.

profile.country.PL.title
spolkrzychu1wyjfa
Użytkownik

U mnie na 65G tez to jest po aktualizacji. Jak sie nie rusza jasnosci to nie ma tego ostrzezenia, ale fakt, jest wkurzajace. Winna jest aktualizacja PKG6.0429. Nie wiem kogo Sony chcialo uszczesliwic, Greenpeace czy coś. 

Ze wstepnego sprawdzenia wynika ze nie da sie zrobic downgrade.

profile.country.PL.title
yaro626
Użytkownik

Niestety nie da się, trzeba by odblokować bootloader jak w telefonie lub przynajmniej root,co wiąże się z utratą gwarancji, także musimy być skazani na Sony.

profile.country.PL.title
przemek82
Użytkownik

Wszyscy powinni wysłać zapytanie lub skargę do sony, w przeciwnym razie nic z tym nie zrobią. Myślę ze jest to podstawa do naprawy serwisowej, a jeżeli nie ma możliwości naprawy to wymiana sprzętu na nowy wolny od wad. 

profile.country.PL.title
Jacek_O
Poszukiwacz

Witam forumowiczow,

pobijam temat idiotycznych monitów o zwiększonym zużyciu energii.

Mam to samo, tym razem jest to 55 XH8077.

Temat pojawia się tez w innych miejscach na forum i zdaje się tyczyć wszystkich aktualizacji w 2021 a przynajmniej tych dla XH series.

Jak do tej pory brak rozwiązania a jest to irytujące. Pewnie znowu eko-komuna z EU w akcji.....