anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Po aktualizacja KD-85XH9096 do PKG6.0429

profile.country.PL.title
przemek82
Użytkownik

Po aktualizacja KD-85XH9096 do PKG6.0429

Tak to kiedyś wyglądało za każdym razemTak to kiedyś wyglądało za każdym razem

Witam

Po aktualizacji do najnowszej wersji oprogramowania PKG6.0429.0056EUA nie za każdym razem wyświetlany jest komunikat o braku sygnału HDMI z wyłączonych źródeł, ekran telewizora wtedy jest czarny jakby był wyłączony. Przed aktualizacja w prawym dolnym rogu za każdym razem był taki komunikat oraz na ekranie był wyświetlony przyjemny dla oka obraz. Teraz trzeba użyć pilota żeby wiedzieć czy telewizor jest włączany.
Druga bardzo irytująca sprawa to jest wyświetlany ekran o użyciu energii za każdym razem gdy chce cos zmienić w ustawieniach!!!

Ktoś też tak ma? Można sobie z tym jakoś poradzić, czy trzeba czekać na nowa aktualizacje?
fot2.jpgfot3.jpgfot1.jpg 

34 ODPOW. 34
profile.country.PL.title
przemek82
Użytkownik

 

Taka odpowiedz otrzymałem od pana Andrzeja z Sony 

Ścieżka do "Zasilanie" jest nie do końca poprawna a w samym menu Zasilanie nie ma opcji Eco :grin:

 

Przepraszam ale z powodu RODO musiałem edytować załącznik

 

 

profile.country.PL.title
przemek82
Użytkownik

odp. od sony.jpg

profile.country.PL.title
stanley50
Użytkownik

W tych telewizorach zamiast Eco to pewnie oszczędzanie energii wył/słabe/intensywne.

profile.country.PL.title
przemek82
Użytkownik

Może ktoś wie o co chodziło panu z "Sony Support Team". Zmiana ustawień w menu zasilania nic nie pomaga

profile.country.PL.title
Kris83
Poszukiwacz

Mam to samo na odczepnego napisali żeby reset do ustawień fabrycznych zrobić albo patrzeć na lampkę led po tym poznamy czy tv jest włączony. Robiłeś reset powróciła animowana tapeta? Nie mam nic przyjemnego w kasowaniu wszystkich ustawień i na nowo ustawiania wszystkiego jeśli to nic nie zmieni😂

profile.country.PL.title
yaro626
Użytkownik

Reset nic nie da,a dioda nie świeci się cały czas tylko jak pilotem klikasz, to akurat było przydatne a nie jak ten komunikat o energii.

profile.country.PL.title
przemek82
Użytkownik

Też pomyślałem o resecie i nawet zrobiłem go wczoraj, faktycznie jest po tym trochę ustawiania plus to ostrzeżenie oszczędzające nasza energie el. 😂 A w rezultacie nie ma żadnej poprawy. Co do diody u mnie zapala się wtedy gdy wciskam przycisk na pilocie, tak było od początku.

Może pomoże zainstalowanie systemu od nowa przez USB?

profile.country.PL.title
yaro626
Użytkownik

Niestety nie pomoże

profile.country.PL.title
przemek82
Użytkownik

Czyli pozostaje nam czekać na aktualizacje 😐

profile.country.PL.title
Kris83
Poszukiwacz

Mi również odpisał Pan Andrzej ewidentnie na codzień nie korzystający z TV Sony. Lampka led oczywiście świeci w chwili użytkowania pilota. Ponowne uruchomienie tv opcja trzymanie zielonego przycisku przy wyłączonym dekoderze myślę sukces Jest tapeta i info brak sygnału włączam dekoder następnie wyłączam a tu czarna d.. I ponownie brak animacji  Co ewidentnie wskazuję na błąd aktualizacji. Pierwszy tv Sony jak tak dalej będzie to ostatni