anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

AirPlay w 55XG9505

profile.country.PL.title
wiwodzi
Poszukiwacz

AirPlay w 55XG9505

Witam, może ktoś ma podobny problem? Otóż sprawa dotyczy możliwości przesyłania plików wideo lub zdjęć za pomocą telefonu, w moim przypadku iPhone xs max, na duży ekran.

AirPlay w TV jest włączony z opcją wpisania hasła tylko raz, niestety ekran TV pozostaje ciemny i nie wyświetla żadnych zdjęć. Oczywiście oba sprzęty są w tej samej sieci wifi, nie rozumiem dlaczego tak się dzieje

 

Pozdr

37 ODPOW. 37
profile.country.PL.title
Bobrow
Użytkownik

Zmęczenie materiału...jednak klonowanie to jedno,a AirPlay to drugie...w  telefonie nie mogę nawet wybrać fotki lub filmu ,żeby poszło w AirPlay...

Może jutro będę miał więcej szczęścia...

Dobranoc 

profile.country.PL.title
wiwodzi
Poszukiwacz

Witam, link prowadzi do twojej odpowiedzi w moim poście.

Wychodzi na to, że support Sony w podpowiedziach na początku postu chce pomóc w rozwiązaniu problemu z aplikacją, która nie działa.

Cóż można dodać..........

 

Dziekuje Bobrow za zainteresowanie

pozdrawiam 

profile.country.PL.title
Bobrow
Użytkownik

Witam ponownie,

nie dawało mi spokoju te AirPlay -zrobiłem aktualizację w telefonie i jeszcze raz na spokojnie zacząłem sprawdzać to połączenie (dodam jeszcze ,że wcześniej z tego nie korzystałem-myślałem ,że klonowanie obrazu to to samo...).Jak wejdę na dany film i dam wyślij , to pod spodem pojawia się ikonka Airplay (już sam nie wiem czy wczoraj tego nie widziałem , czy pojawiło się po aktualizacji...)-po jej wybraniu (i wcześniejszym uruchomieniu AirPlay na głównym ekranie tel) obraz jest wyświetlany na TV.Sposób wyświetlania wydaje się identyczny jak przez klonowanie obrazu -czyli jest jakby z minimalnym przycięciem.

Jeśli chodzi o obsługę ,to moim zdaniem zdecydowanie lepszym jest klonowanie obrazu niż wyświetlanie z AirPlay-klonowanie jest po prostu szybsze.

Uff...

Z innej strony-za to obraz z laptopa w funkcji wi-direct nie działa...Mogę tylko "rzucać"  obraz z przeglądarki (menu/wyślij)...ale jeszcze nie odpuściłem tematu-jak będę miał chwilkę ,to powalczę...

Tymczasem 

profile.country.PL.title
wiwodzi
Poszukiwacz

Witam,

AirPlay wykorzystuje do wyświetlania zdjęć i filmów z telefonu z aplikacji Zdjęcia, jak dla mnie to przydatna forma obejrzenia wszystkiego co zostało sfotografowane telefonem. Do obejrzenia filmów lub zdjęć na dużym ekranie na przykład z YouTube klonowanie ekranu to podstawa ale to dzięki chromecast natomiast AirPlay to prosta forma wyświetlenia zasobów aparatu w telefonie niestety nie działająca, próbowałem na iPhonie 11 i 12 pro max, oba są zaktualizowane tv również. Brak mi pomysłów, tv był resetowany i jak pisałem wcześniej zdjęcie pojawiło się na chwile i zaraz po tym wyrzuca mnie do ustawień AirPlay w TV

profile.country.PL.title
wiwodzi
Poszukiwacz

Spróbuj jeszcze korzystając z AirPlay wyświetlić cokolwiek z aplikacji Zdjęcia w iPhonie.

wybierz zdjęcie lub filmik, wciśnij ikonkę przekaż,z wyświetlonego menu wybierz AirPlay - u mnie nic się nie dzieje, czyli ciemny ekran tv i po chwile wyświetla ustawienia AirPlay, dlatego szukam przyczyny

pzdr

profile.country.PL.title
Bobrow
Użytkownik

Przed chwila sprawdziłem -działa.Od razu w tel wybieram AirPlay +potwierdzam mój TV (bo się pokazuje) i odtwarzam foty i filmy (z dziwnym bardzo krótkim przycięciem).IOS (Iphone 7) dzisiaj zaktualizowałem, TV (65XH9505) ostatnia aktualizacja chyb w zeszłym tyg.

 

profile.country.PL.title
Bobrow
Użytkownik

Nie wiem tylko czy jest różnica w Androidzie między moim HX a Waszym HG ?

profile.country.PL.title
Bobrow
Użytkownik

W telefonie mam ustawione AirPlay na automatycznie  , w TV kod tylko jeden raz...

Jestem pewny na 90% ,że nie miałem przed aktualizacją IOS w tel ikonki AirPlay przy przekazywaniu...  

profile.country.PL.title
Bobrow
Użytkownik

No i dodam ,że nie heblowałem TV do ustawień fabrycznych -jedynie miękki reset Androida 

profile.country.PL.title
wiwodzi
Poszukiwacz

Witam,

nie ma żadnej różnicy bo mam oba modele ale i na tych obydwu nie mogę użyć AirPlay.

Jakies fatum