anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

AirPlay w 55XG9505

profile.country.PL.title
wiwodzi
Poszukiwacz

AirPlay w 55XG9505

Witam, może ktoś ma podobny problem? Otóż sprawa dotyczy możliwości przesyłania plików wideo lub zdjęć za pomocą telefonu, w moim przypadku iPhone xs max, na duży ekran.

AirPlay w TV jest włączony z opcją wpisania hasła tylko raz, niestety ekran TV pozostaje ciemny i nie wyświetla żadnych zdjęć. Oczywiście oba sprzęty są w tej samej sieci wifi, nie rozumiem dlaczego tak się dzieje

 

Pozdr

37 ODPOW. 37
profile.country.PL.title
Piotr.Kummer
Użytkownik

Włącz klonowanie ekranu w iPhone 

profile.country.PL.title
wiwodzi
Poszukiwacz

Oczywiście mam to wlaczone

profile.country.PL.title
wiwodzi
Poszukiwacz

Witam, dziś aktualizowałem iOS do wersji 14 i nadal nie mogę przeglądać zdjęć za pomocą AirPlay na telewizorze. W tym wypadku twierdze, że jest to wina oprogramowania TV

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

@wiwodzi skierowałem Twój problem do supportu - oto odpowiedź:


W pierwszej kolejności - upewnić się, że tv zsynchronizowany z data i czasem ( ustawienia data i godzina/użyj czasu z sieci).
Jeśli ustawienia są poprawne, reset najlepiej obu urządzeń.

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
wiwodzi
Poszukiwacz

Witam, w ustawieniach TV - Data i godz są ustawione na automatyczną regulację z sieci. Zresetowałem tv i telefon, ku mojemu zdziwieniu udało mi się wyświetlić zdjęcie z telefonu na około 2 sek, po tym czasie ekran TV zgasł i pokazała się informacja AirPlay. Dalej twierdzę, że oprogramowanie Tv jest nie dopracowane.03CF2C12-7C65-4ED1-BA29-33CB7CE7EDD8.jpeg

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

@wiwodzi skierowałem ponownie Twój problem do supportu - oto odpowiedź:


W tej sytuacji, jesli zalecenia nie pomogły, zalecamy odwiedzenie strony producenta urzadzeń, które łączą się z Tv:

https://apple.co/2ZV8NJc

03CF2C12-7C65-4ED1-BA29-33CB7CE7EDD8.jpeg

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
wiwodzi
Poszukiwacz

Witam,

zgodnie z listą mój TV jest zgodny z funkcja AirPlay ale w dalszym ciągu nie zmienia to faktu, że nie mogę strumieniować zdjęć lub video 👎

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

@wiwodzi jeszcze raz skierowałem Twój problem do supportu - oto odpowiedź:


Proszę o dokładne zapoznanie się z artykułem na temat funkcjonalności AirPlay:

https://bit.ly/30zs2s6

oraz warto zresetować odbiornik do nastawień fabrycznych:

https://bit.ly/34xhgUO


Zakładam, że TV jest zaktualizowany do najnowszej wersji.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
wiwodzi
Poszukiwacz

Witam, krótkie przypomnienie dla użytkowników iPhonów, rok temu działała aplikacja w App Store pod nazwą AllCast, która strumieniowała zdjęcia i video bez żadnego problemu (niestety nie jest już wspierana).

Teraz tv Sony oferują AirPlay i zaczęły się problemy, powiedzcie proszę jak można rozłożyć tak prostą możliwość strumieniowania plików video lub zdjęć.

Masakra