anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

AirPlay w 55XG9505

profile.country.PL.title
wiwodzi
Poszukiwacz

AirPlay w 55XG9505

Witam, może ktoś ma podobny problem? Otóż sprawa dotyczy możliwości przesyłania plików wideo lub zdjęć za pomocą telefonu, w moim przypadku iPhone xs max, na duży ekran.

AirPlay w TV jest włączony z opcją wpisania hasła tylko raz, niestety ekran TV pozostaje ciemny i nie wyświetla żadnych zdjęć. Oczywiście oba sprzęty są w tej samej sieci wifi, nie rozumiem dlaczego tak się dzieje

 

Pozdr

37 ODPOW. 37
profile.country.PL.title
wiwodzi
Poszukiwacz

Witam,

kolejna aktualizacja, obecnie wersja oprogramowania pkg6.5016 problem ten sam, słyszę pliki wideo a z wyświetleniem jest problem, był problem ............. i pewnie będzie bo jedynie mogę obejrzeć ciemny obraz TV 🤬

 

profile.country.PL.title
Piotr.Kummer
Użytkownik

A reset do ustawień fabrycznych był robiony?

profile.country.PL.title
wiwodzi
Poszukiwacz

Na drugim tv z serii XH jest identyczna sytuacja, sprawdzałem na dwóch innych iPhonach. Ciemny obraz telewizora, jedynie pliki wideo można usłyszeć.

Brak słów 

profile.country.PL.title
wiwodzi
Poszukiwacz

Najprędzej reset o podłogę by pomógł

profile.country.PL.title
Bobrow
Użytkownik

Witam,

przed chwilą sprawdziłem na moim 65XH9505 klonowanie obrazu z Iphone 7 i jest tak :

-foty bez problemu

-video (z tel) z przycięciem , tzn odtwarza obraz i dźwięk -ale na chwilkę się zatrzymuje (ok0,5s).

Przypuszczam ,że jest problem z wolną transmisją wi-fi dla video full hd -mam 2,4GHz, może na 5GHz szło by bez przycięć.Natomiast na tym TV i moim Iphonie nie ma problemu z brakiem całkowitego odtwarzania video (czy ciemnym obrazem).

Sama konfiguracja działa błyskawicznie , nawigacja po menu tel , fotki czy google bez zarzutu. 

Pzdr

profile.country.PL.title
Bobrow
Użytkownik

"Małe" sprostowanie...sprawdziłem przepustowość wi-fi 2,4GHz...

Filmy full hd z telefonu powinny śmigać bez zająknięcia...nawet 300Mb/s-w domu przy 15Mb/s mam filmy z Netlixa w 4K...

Moim zdaniem jednak Sony lub Iphone ma problem techniczny... 

profile.country.PL.title
wiwodzi
Poszukiwacz

Witam,

konfigurowaleś AirPlay w TV? Tam jest tylko opcja - AirPlay Wł. Lub Wył (u mnie na Wł.) w telefonie iPhone 12 pro max ustawienia - ogólne - AirPlay i Handoff - autoodtwarzanie AirPlay na tv mam na Automatycznie, prostota. W tv nic więcej nie skonfigurujesz, chyba, że się mylę.

Wiec co może być nie tak? Nic nie mogę odtworzyć, jest tylko ciemny obraz a pliki wideo tylko i wyłącznie z fonią

profile.country.PL.title
Bobrow
Użytkownik

Sprostowanie nr 2...u mnie Air play tez nie działa...Działa tylko apka niby z air play -a jest to klonowanie obrazu...

Przeglądałem ustawienia-niby jest ok...

Jutro jeszcze poćwiczę i poczytam na supporcie apla

W tym momencie połączenie AirPlay z Iphona nie działa z TV...Nawet do fotek się nie dostałem... 

profile.country.PL.title
Bobrow
Użytkownik

Konfiguracja na hasło na jeden raz -tel kod przyjął i ...nic...

profile.country.PL.title
Bobrow
Użytkownik

Chyba się wyjaśniło-znalazłem w supporcie Sony info ,że jeśli jest system IOS -to się łączy przez klonowanie ,a AirPlay tylko przez MACa...

Tu jest link

https://community.sony.pl/t5/forums/replypage/board-id/TV_PL_4/message-id/15151