anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Zalana MP3 NWZ-B153B

profile.country.pl_PL.title
Piotrekfy
Początkujący

Zalana MP3 NWZ-B153B

Witam,
moja sprytna mama wyprała kurtkę, w której miałem wyżej wymienioną mp3.
Wyprała elegancko w ręcach i dopiero jak się suszyła powiedziałem jej, że coś w niej było ;)
Suszyła się półtora dnia w suchym i ciepłym miejscu. Próbowałem ją włączyć, ale nie dało rady...
Podłączyłem do kompa i ożyła. Zaczęła się świecić i ładować. Pojawiła się również jako dysk wymienny.
Wszystko jest ok oprócz tego, że wyświetlacz się podświetla, ale nic na nim nie widać.
Da się coś z tym zrobić?

5 ODPOW. 5
spolDon1fhkbr
Początkujący

Niestety moim zdaniem do kosza. MP3 jest urządzeniem z reguły nienaprawialnym.

profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Zgadzam się z Donem. MP3 należy do grupy urządzeń, które w swoim założeniu nie są bardzo drogie i jeżeli coś się zepsuje, po prostu wymienia się na nowy sprzęt.

P.S. współczucia związane ze stratą MP3 ;).

Pozdrawiam Stubb
profile.country.pl_PL.title
Piotrekfy
Początkujący

Z tego co zauważyłem to, albo woda podeszła pod wyświetlacz i nie wyschła, albo się delikatnie wylał ;/
Wszystko gra tylko wyświetlacz padł..
Przynajmniej będę miał ładnego pendrive'a :)

profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Może to być wina jakiegoś zwarcia, które uszkodziło, bądź co bądź, delikatne elementy wyświetlacza. Ciężko stwierdzić co mogło się stać tak na 100%.
Z ciekawości zadam Ci takie pytanie. Komputer widzi MP3 jako nośnik pamięci, a czy po podłączeniu słuchawek jest możliwość odtwarzania muzyki?

Opłacalność naprawy takiego urządzenia jest wątpliwa (gdyż gwarancja chyba nie obejmie takich ekscesów :c34 ). Najrozsądniejsze w takiej sytuacji jest kupienie nowej MP3. Dzień dziecka już niedługo, a może zajączek podrzuci coś do koszyka :c20.

Pozdrawiam Stubb
IwonaWnerw
Początkujący

Piotrekfy napisał(a):

Z tego co zauważyłem to, albo woda podeszła pod wyświetlacz i nie wyschła, albo się delikatnie wylał ;/
Wszystko gra tylko wyświetlacz padł..
Przynajmniej będę miał ładnego pendrive'a :)



O ile Chiny w założeniu pozwolą Ci się nim cieszyć.
Mam tę MP3 i jestem mocno rozczarowana....w kilka dni po zakonczeniu się gwarancji, padło mi gniazdo USB, nie czyta go żadne urządzenie, muzykę mam ale nie mogę jej wymieniać...

Zapytalam w serwisie ile kosztuje naprawa, powiedzieli, że przewyższa wartość urządzenia i nie opłaca się naprawiać.
Super poprostu, dałam prawie 300 zł. za markę i jakość SONY from China, która po roku powiedziała mi "Nara".