anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

WI-1000X i wyłączające się słuchawki przy 20% baterii

profile.country.PL.title
beamek
Nowicjusz

WI-1000X i wyłączające się słuchawki przy 20% baterii

Witam,

szukam rozwiązania, ale nie znalazłem. Czy to normalne, że słuchawki wyłączają się z komunikatem by naładować baterie, zawsze gdy wyczerpią się one do 20%? nie udało mi się zejść poniżej 20%, zawsze przy tych nieszczęsnych 20% wyłączają się. Jest to irytujące, przecież 20% to nadaj dużo i powinno to pozwolić mi jeszcze odsłuchiwać muzyki/audiobooka kilkadziesiąt minut. Wszystkie słuchawki BT jakie miałem dało się wyczerpać całkowicie, ewntualnie był komunikat przy 3-5%. 20% to lekka przesada.

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

@beamek miałem na testach te słuchawki i nie miałem takiego problemu z wyłączaniem przy 20%. Owszem słuchawki podają krótki komunikat o potrzebie doładowania i od razu się wyłaczają ale powinno to nastąpić gdy gdy akumulator jest prawie pusty. Sytuacja której doświadaczasz nie powinna mieć miejsca.

Na jakiej zasadzie sprawdzasz poziom baterii?

Czy aktualizowałeś już słuchawki najnowszą wersją oprogramowania z linku poniżej:

https://www.sony.pl/electronics/support/wireless-headphones-bluetooth-headphones/wi-1000x/downloads/...

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
beamek
Nowicjusz

tak, aktualizacja zainstalowała się samodzielnie po pierwszym podłączeniu. Będę je obserwować, jak problem 20% będzie się powtarzać to może zgłoszę je do serwisu.