anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Wh1000xm3 /B /S

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
gorgot
Poszukiwacz

Wh1000xm3 /B /S

Witam ile dB są w stanie wytłumić, pracuje w miejscu gdzie panuje hałas na poziomie 80dB i ciekawi mnie czy sobie poradzą te słuchawki, prosze o odpowiedz bo nigdzie nie znalazłem nawet wzmianki ile dB sa w stanie tłumć

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
gorgot
Poszukiwacz

W zasadzie są ochronniki słuchu które też posiadają aktywną ochrone, działające na tej samej zasadzie, tylko że w mojej pracy ich niema bo są droższe niż standardowe.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4
profile.country.PL.title
Ekspert_Sony
Community Team

Słuchawki z technologią noise canceling służą do umilania odbioru muzyki, a nie zabezpieczenia słuchu przed szkodliwymi dźwiękami. Takie słuchawki najlepiej sprawdzą się przy monotonnym dźwięku samolotu czy pociągu. Wiele zależy od charakterystyki dźwięku. Na pewno odczujesz różnicę ale tego tego typu urządzenia nie powstały z myślą o placu budowy. 

profile.country.PL.title
pawelszymanski6
Expert

Witaj, mam pierwszą wersję tych słuchawek i już samo założenie ich na uszy odcina sporą część hałasu, z mojego doświadczenia słuchając muzyki, idąc ruchliwą ulicą (3 pasy ruchu tramwaj) w zasadzie samochodów nie słychać, ale pamiętaj o tym, że te słuchawki nie ochronią Twojego słuchu one tworza dźwięk o przeciwnej sinusoidzie względem hałasu i dlatego go nie słychać.

Jak pracowałem na budowie i w biurze nie dało się wytrzymać ze względu na hałas z zewnątrz, to używałem zwykłych pchełek i na to zakładałem słuchawki BHP tłumiące dźwięki.

profile.country.PL.title
gorgot
Poszukiwacz

W zasadzie są ochronniki słuchu które też posiadają aktywną ochrone, działające na tej samej zasadzie, tylko że w mojej pracy ich niema bo są droższe niż standardowe.

profile.country.PL.title
Data1997
Nowicjusz

Na stronie internetowej rtings  opublikowano wyniki eksperymentu badania ograniczenia hałasu w decybelach słuchawek Sony.
Na ile wiarygodne? Nie wiem.

Overall Attenuation -29.9 dB
Bass -23.03 dB
Mid-27.24 dB
Treble -39.7 dB
Wiele osób kupuje na całym świecie te słuchawki jako ochronę słuchu przed hałasem, a nie tylko jako słuchawki do słuchania muzyki z funkcją active noise cancelling. Szkoda, że producent nie podał sam ile decybeli hałasu wygłuszają te słuchawki.