anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

WH-1000XM3 - szybkie połączenie z PC

profile.country.PL.title
bigdnf
Poszukiwacz

WH-1000XM3 - szybkie połączenie z PC

Zastanawiam się czy jest możliwość szybkiego podłączenia słuchawek do PC poprzez NFC tak jak to jest możliwe przy pomocy smartphona. Niestety słuchawek nie podłącze na raz do obydwu urządzeń więc szukam sposobu na szybkie przełączanie się pomiędzy PC a telefonem.

4 ODPOW. 4
profile.country.PL.title
Agnieszka_J
Moderator

Dzień dobry,  bigdnf,
Jeśli nie uzyskasz tutaj satysfakcjonującej odpowiedzi, warto skontaktować się z naszym działem wsparcia - można to zrobić telefonicznie lub poprzez formularz, dane kontaktowe tutaj: 
tel. +48 223060694
https://services.sony.pl/supportmvc/pl/Contact/Email
Pozdrawiam, Agnieszka_J

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Wszystko zależy w jaki sposób ich chcesz używać. W przypadku WH-1000XM3 (z twoim modelem powinno być tak samo) można ustawić w PC tylko profil dla "Muzyka" (bez głos) i odtwarzać dźwięk np. z YouTube i w tym samym czasie być podłączonym do telefonu tylko jako profil "Dźwięk połączeń" wówczas gdy ktoś zadzwoni będziesz mógł odebrać na słuchawkach. Oczywiście wszystko zależy od telefonu czy jest możliwość przełączania profilów.

W praktyce wygląda to tak:

WH-1000XM3.JPG

 

Screenshot_20191226-125619.png

 

 Pozdrawiam

profile.country.PL.title
bigdnf
Poszukiwacz

Ciekawy pomysł - muszę przetestować w pracy. Mój główny use case to będzie słuchanie muzyki z telefonu i rozmawianie na skype na laptopie chociaż jednak czasami też będę chciał słuchać youtube na laptopie więc raczej będę potrzebował przełączać wszystko.

 

Wczoraj znalazłem takie rozwiązanie:

https://github.com/stanleyguevara/win10-bluetooth-headphones

 

ps. zrobiłem literówkę - mój model to WH-1000XM3 :wink:

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

W drugą stronę powinno też działać. Wtedy w telefonie profil na "Dźwięk multimediów", a w PC profil "Głos".

 

Pozdrawiam