anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Walkman X1050

3803-----
Początkujący

Walkman X1050

Witam
Mam parę pytań odnośnie tego i innych odtwarzaczy. Otóż od pewnego czasu poszukuje dobrej Mp3-ki. Teraz wchodząc do sklepu typu MediaMarkt itp. nie wiemy od czego zacząc przy wyborze odtwarzacza :c8 . Jako, że mam jeszcze starą mp3 sony z 512mb;) pamięci uznałem, że jej następcą również bedzię produkt tej firmy. (Przekonał mnie do tego także fakt, że jakośc piosenek na tym była b.dobra nawet na słuchawkach za 10zł.) Słuchałem piosenek na wielu odtwarzaczach znajomych(creative, ipod :c14 , iriver, samsung) i nie spotkałem się z podobnym standardem mimo iż była to mp3 do biegania :thumbsup: . Przeglądając katalog najlepszym Walkman'em wydał mi się X1050/60. Te wszystkie funkcje wspomagające dźwięk bardzo zachęcają do kupna 8-) ale usłyszałem parę plotek i tu zaczynają się schody:
1) "Podobno" nie na wszystkich słuchawkach działają te wszystkie bajery w tym odtwarzaczu?
2) Czy jest duża różnica w jakości dźwięku pomiędzy innymi odtwarzaczami?
3) CZy po włączeniu wszystkich funkcji polepszających dźwięk faktycznie jest różnica w brzmieniu?
4) Czy ta mp3 warta jest swoje ceny;) i czy właściciele nie żałują żę nie wybrali czegoś tańszego?
Muszę się upewnic bo 900-1000zl piechotą nie chodzi i chciałbym zeby byly to dobrze zainwestowane pieniądze.
Z góry dzięki za odp.

4 ODPOW. 4
oldguest
Początkujący

M&M's - myślę że ktoś kto szuka po prostu dobrego dźwięku może spokojnie zakupić jeden z tańszych modeli. Wydaje się że seria A powinna być w sam raz.

Seria X ma inne rzeczy jak przeglądarka www przez Wi-Fi. OLED-owy, dotykowy wyświetlacz do tego sporo innych ciekawostek. A co do pytań
1. Redukcja zakłóceń nie będzie działać ze słuchawkami za 10zł
2. Myślę (chodź nie porównywałem osobiście) że ten odtwarzacz będzie podobnie grał jak seria A (nie licząc redukcji zakłóceń)
3. Tutaj trzeba by samemu sprawdzić. W Bielsku mamy możliwość przesłuchania większość MP3/MP4
4. Jeśli ktoś potrzebuje tylko odtwarzać muzykę to raczej nie. Jeśli ktoś chce mieć coś ciekawego z www, perfekcyjnie wykończone itd to tak.

profile.country.en_PL.title
indiana.luk
Początkujący

mam X1050
i poza kilkoma wątpliwościami, o których już pisałem/zapytywałem na forum (stały szum i wytrzymałość baterii dużo poniżej 35h) stwierdzam, że jest to sprzęt warty ceny.

1. te bajery to funkcja wyciszania hałasu z zewnątrz, do której potrzebny jest mikrofon, chyba umieszczony właśnie w słuchawkach, no bo gdzie.. więc słuchawki oryginalne konieczne. bajer fajny, słuchawki też.
2. świetny dźwięk, pomijając ten szum, jak dla mnie. nie znałem innych soniaków, ale pare iPodów i Riverów. może powiedzenie, że sprzęt jest audiofiliski jest trochę „na wyrost” ale jest naprawdę świetny.
3. dla mnie są to po prostu różnice. jak włączysz wszystkie to muzyka bardzo się zmieni. niekoniecznie na lepsze. dla takiego sprzętu warto przekosić bibliotekę na pliki o lepszej jakości, te byle jak ściągnietę z netu popsują cay efekt.
4. warta, bo dobry dźwięk, znakomity ekran, dotykowa nawigacja - spora wygoda.
żałuję tylko jednego, że nie mialem jak jeszcze przetestować netu na niej.

HorvaTT
Początkujący

Tak gwoli uzupełnienia..ten słyszalny szum jest efektem współpracy X'a z dołączonymi słuchawkami NC020, proponuję sięgnąć chociażby po EX85 żeb przekonać się, ze z szumem playera nie ma problemu bo sam w sobie szumi praktycznie niesłyszlnie...

profile.country.en_PL.title
indiana.luk
Początkujący

hmmm.. dziwne ceny znalazlem
NC020 na allegro za 50 zl choc koles twierdzi ze warte 300 :)
a ex85 rowniez na allegro za 89 a w sklepie za 199 (euro)
aukcje to aukcje, ale naprawde twierdzisz ze te ex sa lepsze?
(szczegolnie ze zagubilem do tamtych jedna gumke i serwis nie bardzo pomocny w zamowieniu nowego kompletu)