anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

WALKMAN X1050 - bateria i dźwięk

profile.country.en_PL.title
indiana.luk
Początkujący

WALKMAN X1050 - bateria i dźwięk

Witam
posiadam ten model od miesiąca. jest po prostu super, ale …

1. model ma w specyfikacji 35h odtwarzania muzyki. mam wrażenie, że mój nie wytrzymuje 10ciu. na początku to sprawdzalem tak, że w pelni naładowany zostawiałem działający na noc. i rano zdechł, ale wtedy myślałem, że może bateria się nie sformatowała jeszcze poprawnie...
teraz przy narmalnym użytkowaniu (tramwaj, autobus, trochę w pracy) dziennie schodzi poniżej połowy...

2. po uruchomieniu sprzętu w słuchawkach pojawia się szum, cichy ale słyszalny. nie wiem czy to oznaka, że wstąpiła w niego moc, ale nie wynika to z ustawień czy włączonych efektów...

czy ktoś ma podobne odczucia, czy może czeka mnie serwis?…

luk

6 ODPOW. 6
Krzysiek1991
Początkujący

Co do baterii to nie wiem... chyba powinieneś pójść rozpytać do Sony Centre albo do nich zadzwonić...
Ten delikatny szum to coś normalnego, zwłaszcza przy włączonej funcji noise cancelling, pisze o tym nawet w instrukcji

profile.country.en_PL.title
indiana.luk
Początkujący

przejść się mogę, ale aż nie chce mi się wierzyć że można kupić nowe zepsute SONY :)

co do szumu - jest w każdej sytuacji, z efektami czy nie...

Krzysiek1991
Początkujący

To może i ja mam pytanie... jak ładujesz swojego sony? z kompa czy masz łądowarkę? jeśli tak to jaką? bo chcę jakąś kupić ale trochę żal mi kasy na oryginalną sony...

profile.country.en_PL.title
indiana.luk
Początkujący

ja ładuję tylko przez kompa. nie wiem nic o ładowarkach…

profile.country.en_PL.title
indiana.luk
Początkujący

ok. sam sobie znalazlem odp co do baterii. trzeba wylaczyc w ustawieniach funkcje WLAN ktora ponoc zżera polowe mocy baterii.

:c15
PANOWIE MODERATORZY, PANIE SONY!!!
po co jest to forum? zeby ludzie sami sobie zadawali pytania i na nie odpowiadali?
czy placac slono za produkty markowe nie mozna sie spodziewac dobrego supportu takze w postaci wsparcia oficjalnego forum (chyba ze adres www.forum.sony.pl nalezy do pana wladka z koluszek).
te pytania nie byly szczegolnie trudne, a odpowiedzi na nie powinny byc Wam znane, choc nie ma ich w instrukcji. ja znalazlem je na jakims angielskim review, ktore czerpalo wiedze z oficjalnych informacji producenta.
Wy jestescie ten producent, czy nie?

profile.country.PL.title
RASTX.
Użytkownik

Forum zostało stworzone dla użytkowników naszego sprzętu do swobodnej wymiany informacji o produktach oraz własnego doświadczenia. W imieniu gwaranta, w „sprawach technicznych” stanowisko zajmuje Autoryzowana Stacja Serwisowa Sony, natomiast kontakt z Sony Poland możliwy jest poprzez konsultanta Działu Obsługi Klienta:

Tel. 0 801 500 500 lub 22 / 33-88-700 ( Pn. - Sob.: 8 - 22, Niedziela: 10 – 18 )
E-mail: sonyinfo.pl@eu.sony.com

-----------------------------------------------------------------------------
Sony Europe Limited ( Sp. z o.o. ), Oddział w Polsce;