anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

WALKMAN E-463 nie włącza się

profile.country.pl_PL.title
spolSunset1dgcrg
Początkujący

WALKMAN E-463 nie włącza się

Witam, od ponad pół roku jestem szczęśliwą posiadaczką odtwarzacza mp4. A właściwie byłam do wczoraj.

2 dni temu rozładował mi się sprzęt, nie miałam czasu go naładować, wiec cały dzień pozostał w domu nie ruszony. Następnego dnia podłączyłam go do komputera, ale zauważyłam, że nie wyświetla się bateria na ekranie. Spróbowałam więc go włączyć, ale okazuje się, że nie działa :(.

Co może być przyczyna?
Komputer i oprogramowanie mam sprawne. Nie mam wciśniętego HOLD. A jeszcze dzień wcześniej po włączeniu wyświetliło mi migającą baterię z komunikatem LOW Batery.

Bardzo proszę o pomoc, jest to prezent świąteczny i poza kartą gwarancyjna nie posiadam dowodu zakupu w postaci paragonu, więc gdzie mogę serwisować w ramach gwarancji?

1 ODPOWIEDŹ 1
profile.country.en_GB.title
misjamars
Użytkownik

Witaj,
sugeruje kontakt z działem obsługi klienta pod numerem
0 801 382 462. Myślę, że tam udzielą Ci wyczerpujących informacji. W ogólnych informacjach dotyczących gwarancji na produkty firmy Sony, znalazłem wzmiankę na temat dokumentów:

"Gwarancja będzie respektowana wyłącznie z ważnym dowodem zakupu albo rachunkiem (zawierającym datę zakupu, model produktu i nazwę sprzedawcy/dealera) oraz z reklamowanym produktem dostarczonym w okresie gwarancyjnym.".

Myślę, że telefon do działu obsługi powinien rozwiać Twoje wątpliwości.