anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Str DH550

profile.country.PL.title
kodak85
Poszukiwacz

Str DH550

Witam. Podłączyłem str DH 550 i po wciśnięciu na pilocie nieoryginalnym przycisku Home nic się nie dzieje. Podglaszanie, przełączanie pomiędzy dvd,st, gamę itd działa ale nie mogę wejść w menu bo bo nie działa home i menu. Głośność działa. Co to znaczy? Wszystko ok czy nie?

 

4 ODPOW. 4
profile.country.PL.title
Barbara_K
Moderator

Cześć, zgłaszam Twój problem do supportu. Jak pojawi się odpowiedź, przekażę.

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Oto odpowiedź supportu:


Proszę opisz w jaki sposób sprzęt jest podłączony (jakimi przewodami), w jakiej kolejności itd.

Przycisk menu/home jest podstawowym przyciskiem nawigacyjnym i powinien działać.



Pozdrawiam

profile.country.PL.title
kodak85
Poszukiwacz

Kurde chyba coś nagrzebałem albo rozkodowalem pilota jeżeli to możliwe bo żaden przycisk teraz nie działa a pilot to RM aau116. Wtedy działały ale nie wszystkie a teraz żaden przycisk nie działa 

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

To nie jest pilot programowalny jak w niektórych amplitunerach. Jeśli wymiana baterii nie pomogła. To proponuję sprawdzić czy pilot wysyła sygnał poprzez skierowanie kamery smartfona/telefonu na nadajnik pilota i wciśnięcie dowolnego przycisku. Jak w kamerze będzie widać błysk to znaczy, że pilot jest sprawny (tyczy się to pilotów które mają nadajnik podczerwieni).

 

Pozdrawiam