anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

SONY WI-C310 ciągły szum

profile.country.PL.title
Reaver02
Nowicjusz

SONY WI-C310 ciągły szum

Witam, zakupiłem słuchawki Sony WI-C310. Jako że są to moje pierwsze słuchawki bezprzewodowe BT to mam z nimi pewien problem. Zaraz po włączeniu i usłyszeniu komunikatu o włączonych/wyłączonych słuchawkach oraz stanie baterii jest ciągle słyszalny szum. Nie jest on jakiś przesadnie głośny ale nie jest też cichy co po paru godzinach może przyprawić o bóle głowy. 

 

Gdy słucham muzyki to słowa oraz sama muzyka zagłusza ten szum (mimo że szumi cały czas lecz ciszej) lecz zaraz po ustaniu muzyki szum nadal jest słyszalny. 

 

Podobnie podczas rozmów przez Discorda czy też telefon słuchawki gdzie nie rozmawia się cały czas ciągle szumią i jest to mocno problematyczne. Moje pytanie brzmi czy jest to normalne w przypadku słuchawek bezprzewodowych lub właśnie tego modelu czy też trafił mi się jakiś wadliwy egzemplarz? 

 

Dodam też że nie mają tu znaczenia jakieś przeszkody typu inne urządzenia wi-fi/bt itp itd gdyż testowałem zarówno w domu jak i poza domem, efekt ten sam. 

 

Z góry dzięki za odpowiedź. 

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
Ekspert_Sony
Community Team

Witam,

 

sugeruję wykonać reset słuchawek. Dokładną instrukcję, jak tego dokonać znajdziesz tu: https://helpguide.sony.net/mdr/wic200_c310/v1/pl/contents/TP0002051456.html

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
Reaver02
Nowicjusz

Niestety nic to nie dało, czytałem że większość słuchawek BT ma takie coś, może to po prostu normalne?