anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony wf1000xm3 jak sprawdzić poziom naładowania futerału/case/case'a

Kalimura07
Nowicjusz

Sony wf1000xm3 jak sprawdzić poziom naładowania futerału/case/case'a

Witam,

Jak moge sprawdzić poziom naładowania samego futerału? Nie opierając sie na czerwonej diodze ktora aktywuje sie za kazdym razem podczas wyciągania słuchawek?

 

Jestem w stanie sprawdzić procentową ilość baterii samego futerału/case?

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
Agnieszka_J
Moderator

Witaj @Kalimura07

Jeśli chciałbyś porozmawiać o tym z kolegami ze wsparcia technicznego, podaję namiary:
tel. +48 223060694
https://services.sony.pl/supportmvc/pl/Contact/Email
Pozdrawiam, Agnieszka_J

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Zgodnie z instrukcją obsługi słuchawek:

  • Jeżeli wskaźnik (czerwony) na etui z funkcją ładowania miga, a następnie wyłącza się po umieszczeniu zestawu nagłownego w etui z funkcją ładowania, oznacza to, że poziom naładowania etui z funkcją ładowania jest niski i nie można naładować zestawu nagłownego.
  • Jeżeli wskaźnik (czerwony) na etui z funkcją ładowania nie włącza się/miga nawet po umieszczeniu zestawu nagłownego w etui z funkcją ładowania, oznacza to, że akumulator etui z funkcją ładowania jest rozładowany.

Nie posiadam tych słuchawek, ale jeśli się nie mylę poziomu naładowania można sprawdzić w aplikacji Headphones Connect

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Z tego co kojarzę, case na słuchawki jest w stanie naładować je około 3 razy. Tak przynajmniej miałem w WF-SP900. Wskazań % niestety nie udało mi się odczytać w aplikacji.