anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

sony MEX-BT5100 + sony CDX-51 problem

robert1111
Początkujący

sony MEX-BT5100 + sony CDX-51 problem

Witam mam radyjko sony MEX-BT5100 dzis podłaczyłem pod to zmieniarke wszystko ładnie śmiga problem pojawia sie gdy radio sie na chwile wyłacza podczas zapalania samochodu na około 3 sek wtedy gdy znow sie włączy nie wczytuje zmieniarki dopiero musze go zresetować a bez sensu zeby resetowac za każdym odpaleniem.W czym moze być problem??

6 ODPOW. 6
profile.country.pl_PL.title
cogito.
Początkujący

Na początek pomyśl czy wszystko jest dobrze podłączone. W jednym z aut miałem kiedyś przypadek, że radio musiało być przez elektryka "zameldowane" bo inaczej był taki przypadek jak u Ciebie. Może to samo dotyczy zmieniarki jeśli masz nowsze auto z komputerem? Niestety nie znam tego modelu radia... może trzeba w nim coś jeszcze skonfigurować? Masz instrukcję do radia i do zmieniarki? Nie ma tam mowy o jakichś dodatkowych ustawieniach do współpracy ze zmieniarką?

Pozdrawiam
cogito

robert1111
Początkujący

Nie mam auta z komputetrem a co do podłaczenia to nie ma innej mozliwości zeby to podłączyc oraz jakichkolwiek doatkowych ustawień ostatnio zauwazyłem ze co jakiś czas po odpaleniu wczyta tą zmieniarke ale nie zawsze.Juz tez myślałem czy po prostu ta zmieniarka nie jest za "stara" do zbyt nowego radia.

profile.country.pl_PL.title
cogito.
Początkujący

Najczęściej problem z niedziałającą zmieniarką występuje kiedy ktoś chce podłączyć systemową zmieniarkę pod inne radio lub nowo zakupioną zmieniarkę pod starsze radio systemowe. U Ciebie też może być taki problem mimo że urządzenia na pierwszy rzut oka powinny współpracować. Czasem w nowszych produktach zastosowane są technologie niekompatybilne wstecz.

A może tak dla testu masz możliwość podłączenia tej zmieniarki pod starsze radio? Albo radia pod inną zmieniarkę? Wiem, że to sporo roboty ale dobrze było by wiedzieć gdzie leży przyczyna.

Pozdrawiam
cogito

robert1111
Początkujący

Podłaczyłem dziś inna zmieniarke sony być moze nowszy model (nie wiem nie znam sie na modelach zmieniarek) i wszystko działa jak powinno, dzieki za pomoc czyli poprzednia zmianairak była za "stara" do tego radia lub cos było w niej uszkodzone.

Pozdr Robert

profile.country.en_GB.title
misjamars
Użytkownik

Tez miałem taką sytuacje ze zmieniarką w poprzednim aucie. Wymieniłem i wszystko działało bez zarzutu. A powiedz jak się sprawuje MEX-BT5100?

robert1111
Początkujący

Czesć MEX-BT5100 mam juz 3 lata od nowości i jestem z niego zadolwolony :) ale wszystko z czasem sie nudzi i mam w planach zmienic na CDX-GT930 .Pozdrawiam