anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony MDR-XB650BT - nie działa parowanie

profile.country.PL.title
wujekbob
Nowicjusz

Sony MDR-XB650BT - nie działa parowanie

Dzień dobry. Kupiłem nowe słuchawki Sony MDR-XB650BT, jednak nie mogę ich sparować z żadnym urządzeniem - ani telefonem ani z laptopem. Słuchawki są naładowane na 100%, jednak w ogóle nie mogę sprawić, żeby zaczęły się parować w poszukiwaniu urządzenia. 

 

Po włączeniu słuchawek, kiedy klikam ponownie przycisk włączenia, urządzenie informuje mnie jedynie o stanie baterii. Dłuższe przytrzymanie skutkuje automatycznym wyłączeniem słuchawek po 3-4 sekundach. Kiedy próbuję dłużej przytrzymać przy włączaniu, również nic nie działa, ponieważ urządzenie samo uruchamia się po tych 2-3 sekundach. 

 

Resetowanie do ustawień fabrycznych nic nie pomogło, urządzenie w ogóle nie chce przejść w tryb parowania. Tak, korzystałem ze wszystkich porad, które zostały umieszczone w instrukcji na stronie, jednak nic nie pomogło. Tak, mam włączony bluetooth we wszystkich urządzeniach, które chcę sparować ze słuchawkami. 

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
Rademenes75
Poszukiwacz

Sony WH-H910N Ja mam z tymi słuchawkami problem, tylko mogę się z telefonem połączyć a reszta jakby ich nie widziała. Może mamy podobną wadę albo nie umiemy tego rozwiązać. Ja już chyba wszystkiego próbowałem i nic.

Chyba je oddam jak problem się nie rozwiąże. A szkoda by było.

profile.country.PL.title
Agnieszka_J
Moderator

Dzień dobry,  wujekbob, skontaktuj się proszę z Supportem, telefonicznie lub poprzez formularz online:
tel. +48 223060694
https://bit.ly/2t8AqP9
Pozdrawiam, Agnieszka_J

profile.country.PL.title
wujekbob
Nowicjusz

Dzień dobry. Dziękuję za odpowiedź, ale już sobie poradziłem.