anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony MDR-7509HD

profile.country.pl_PL.title
floyd-----
Początkujący

Sony MDR-7509HD

Witam

Mam pytanie, jak mogę rozpoznać że te słuchawki są orginalne? Dodam że są kupione z 2 ręki.

Pozdrawiam

6 ODPOW. 6
profile.country.pl_PL.title
cogito.
Początkujący

Może na początek porównanie z oryginałem: http://pro.sony.com/bbsc/ssr/cat-audio/ ... MDR7509HD/ ?

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Witaj, masz jakieś opakowanie, gwarancję? Jak oceniasz jakość wykonania? Masz jakiś numer seryjny?

profile.country.pl_PL.title
floyd-----
Początkujący

Witam

Opakowanie wydawało się być ok, żadnej karty gwarancyjnej nie było:/, po oględzinach w autoryzowanym serwisie Sony stwierdzono że są perfidną chińska podróbka:(.
Jakość wykonania była jak najbardziej ok, zaniepokoiły mnie tylko pierwsze informacje o podróbkach tych słuchawek (na necie).

Sprawa zamknięta. Nigdy więcej słuchawek przez allegro !@!!!! tylko i wyłącznie w autoryzowanych sklepach !!1

Pozdrawiam

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Niestety zakup w internecie wiąże się z ryzykiem. Daj przynajmniej minusa sprzedawcy, możesz też powiadomić allegro.
Osobiście wyznaje trzy zasady - póki co nie naciąłem się. Po pierwsze - nigdy nie kupuję rzeczy po "okazyjnych" cenach. Po drugie kupując przez np. ceneo - zawsze odrzucam dwie, trzy najtańsze oferty. Po trzecie - zawsze sprawdzam sprzedawcę, czy sklep. Ludzie często w opiniach piszą takie rzeczy.

profile.country.pl_PL.title
floyd-----
Początkujący

Dwie sprawy:
1. Sprzedawca miał 170 pozytywnych komentarzy, wydawał się być uczciwy.
2. Słuchawki były w cenie ciut wyższej niż na amazonie usa, one nie są przeznaczone na rynek Polski.

Było mineło, gość oddał kasę.

profile.country.pl_PL.title
floyd-----
Początkujący

Witam

Może komuś to pomoże, napisze w skrócie jak poznać czy słuchawki Sony MDR-7509hd są oryginalnym produktem SONY, czy też trafiliśmy na Chińską podróbkę:

Oryginalne słuchawki Sony MDR-7509HD

- pałąk i muszle są z matowego plastiku, tworzywa, podróbki mają błyszczący plastik
- na pałąku mają napis made in thailand
- oryginały mają wiecęj gąbki na pałąku i muszlach, przez co są wygodniejsze (moje skromne zdanie)
- dźwięk w nowych słuchawkach (oryginał) jest przejrzysty przestrzenny, podróby mają tępy przytłumiony dźwięk

ps. to są moje odczucia, bo niestety za pierwszym razem trafiłem na podrobione słuchawki.

Ludzie, uczcie się na błędach innych ( w tym przypadku na moim) i nie dajcie się oszukać!!!

Życzę wszystkim udanych zakupów.

Pozdrawiam
fLoYd