anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony CDX-GT450U - Problem

profile.country.pl_PL.title
razeron
Początkujący

Sony CDX-GT450U - Problem

Witam, mam problem, gdy wyciągnę kluczyk ze stacyjki kasują mi się wszystkie ustawienia radia - począwszy od godziny, po stacje radiowe aż do ustawień dźwięku, a nie ma nic gorszego niż ustawianie tego za każdym razem gdy chcemy jechać dalej. Czy jest to spowodowane złym podłączeniem czy może jest to spowodowane czymś innym ? Dodam, że radyjko zamontowane jest w Ford Fiesta mk3 z 1992r.
Pozdrawiam i oczekuję udzielenia pomocnej rady ;)

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Witaj,

To na pewno źle połączone kabelki.

Tutaj link do schematu z możliwymi opcjami i opisem, które przewody należy zamienić.
ftp://ftp.vaio-link.com/pub/manuals/consumer/CDX-GT450U_IG_PL.PDF

Pozdrawiam,

profile.country.pl_PL.title
razeron
Początkujący

Dzięki za pomoc, na pewno sie przyda. Ja akurat nie mam pojęcia jak sie tym zająć ale mam znajomego elektronika, i zaraz do niego jadę to od razu mu pokaże te schematy, to może od razu zaradzi coś :)

spolDon1fhkbr
Początkujący

Jest to spowodowane złym podłączeniem.

Jest to dokładnie pokazane na końcu tego pdf-a podanego wyżej. Możesz spróbować wyciągnąć radio zobaczyć jak jest podłączony ten kabel i miernikiem sprawdzić w kostce czy jest tam zasilanie jak jest wyciągnięty kluczyk. Są tam 2 kable zasilające jedno to podtrzymanie (powinien być tam prąd po wyciągnięciu kluczyka), a drugi to kabel to głównie zasilanie radia. Jeśli nie ma to trzeba poszukać źródła takiego podtrzymania w samochodzie (tym musi się zająć już jakiś elektryk, dobry mechanik lub ktoś od car audio).