anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Słuchawki Sony WH-CH510 i telewizor Samsung UE32K5500

profile.country.PL.title
ptrzem
Nowicjusz

Słuchawki Sony WH-CH510 i telewizor Samsung UE32K5500

Witam!

 

Mam mały problem z podłączeniem zakupionych słuchawek Bluetooth Sony WH-CH510 do telewizora marki Samsung (model UE32K5500). Parowanie i pierwsze połączenie odbywa się bez problemu. Natomiast przy następnych uruchomieniu słuchawek telewizor wyświetla komunikat 'Wykryto urządzenie bezprzewodowe audio (WH-CH510). Czy chcesz odtwarzać dźwięk na tym urządzeniu?'. Po kliknięciu 'Tak' dźwięk przełącza się na słuchawki. Niestety po ok. 6-7 sekundach słuchawki same się rozłączają i przechodzą w tryb parowania. Tak więc trzeba ponownie "przekopać się" przez menu telewizora i ręcznie je połączyć. Problem ten nie występuje przy połączeniu z telefonem (np. Iphone 6S).

 

Czy ktoś z Was zaobserwował podobne zjawisko u siebie?

 

pozdrawiam

Tagi (1)
4 ODPOW. 4
profile.country.PL.title
Ekspert_Sony
Community Team

Witam,

 

jeżeli problem nie występuje przy podłączaniu do innych urządzeń, problem może wynikać z ustawień TV. Sugeruję skontaktować się z Supportem producenta w celu wyjaśnienia.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
ptrzem
Nowicjusz

A czy słuchawki te mają możliwość aktualizacji oprogramowania (firmware)?

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

@ptrzem przekazałem sprawę do supportu - toto odpowiedź:


Zgodnie z informacjami zawartymi na stronie wsparcia:

https://bit.ly/368t3uA nie ma aktualnie żadnych plików do pobrania - słuchawek nie można narazie zaktualizować.


Pozdrawiam

profile.country.PL.title
ptrzem
Nowicjusz

OK, dzięki za informację.

 

Napisałem również do wsparcia Samsung, może oni wypuszczą odpowiednią aktualizację do telewizora.

 

pozdrawiam