anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Słuchawki DR-BTN200M - jaki symbol na pałąku

ROZWIĄZANE
profile.country.pl_PL.title
voigtkampff
Użytkownik

Słuchawki DR-BTN200M - jaki symbol na pałąku

Cześć, mam pytanie do użytkowników słuchawek DR-BTN200M. Na moich świeżo odebranych z paczkomatu słuchawkach, zakupionych w wydawałoby się renomowanym sklepie internetowym, na pałąku jest napisany symbol DR-BTN200, a nie DR-BTN200M. Również telefon identyfikuje je jako ten "starszy" model bez M. Jak to wygląda u Was? Nie jestem pewien, czy ktoś nie próbuje mnie nabić w butelkę sprzedając starszy model jako nowszy, bo z zewnątrz one niczym się nie różnią... Na pudełku jest napisane DR-BTN200M i jest ono pomarańczowe, nie czarne, czyli niby tak jak powinno. Sprawdzałem w Sony Centre ale mieli na miejscu tylko starsze.

 

pozdrawiam,

vk

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.pl_PL.title
Sony_Polska
Community Team

Witaj,

Model DR-BTN200M to odpowiednik DR-BTN200 jedynie dystrybułowany przez naszą "siostrzaną" firmę Sony Mobile. Nie jest to więc starszy model. 

 

Pozdrawiamy,

Sony Polska

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2
profile.country.pl_PL.title
Sony_Polska
Community Team

Witaj,

Model DR-BTN200M to odpowiednik DR-BTN200 jedynie dystrybułowany przez naszą "siostrzaną" firmę Sony Mobile. Nie jest to więc starszy model. 

 

Pozdrawiamy,

Sony Polska

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Potwierdzam DR-BTN200 i DR-BTN200M to bliźniacze modele. Posiadam DR-BTN200M i jestem z nich bardzo zadwolony. Dobry wybór.

 

Pozdrawiam