anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Samoczynne włączanie się soundbara HT-ZF9

profile.country.PL.title
plakwicz.maciej
Poszukiwacz

Samoczynne włączanie się soundbara HT-ZF9

Witam Wszystkich Serdecznie,

proszę o pomoc z moim soundbarem HT-ZF9. Problem polega na tym że sam się włącza kiedy chce niezależnie od pory dnia czy nocy. Dziś w nocy sam włączył się 2x w przeciągu może 1 godziny. Co może być powodem ?

Dodam że przyciski na pilocie nie są wciśnięte.

Pozdrawiam,

Maciek

6 ODPOW. 6
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Czy soundbar jest podłączony do innych urządzeń? Jak tak do jakich? Czy po ich odłączeniu problem nadal występuje?

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
Michal_1988
Użytkownik

Mam to samo tylko z SB samsunga ale ten sam tv.. wszystko poza tv przez hdmi arc odłączone od SB na infolinii rozkladają ręce mowią ze problem jest znany i czekają na rozwiązania systemowe od techników lub aktualizację. A napusz jak u Ciebie z regulacją głośności? Bo u mnie rozjeżdżają się skale. Np na tv pokazuje głośności na "0" a na SB "3" i nie da się wyciszyć do zera, trzeba wciskać mute i skale się zerują, a za chwilę od nowa to samo.

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

@Michal_1988 dlaczego piszesz, że masz ten sam model TV skoro @plakwicz.maciej nie podał jeszcze jaki mam model?

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
Michal_1988
Użytkownik

Przepraszam pomieszałem posty.. a jak sie zorientowałem tego już nie mogłem usunąć

profile.country.PL.title
plakwicz.maciej
Poszukiwacz

Soundbar jest podłączony bezpośrednio do TV (XH9096) kablem HDMI poprzez porty eARC w obydwu urządzeniach. Pozostałe urządzenia takie jak PS4, dekoder itp. są również podłączone bezpośrednio do TV a nie do wejść HDMI w soundbarze. Urządzenia typu telefony nie są sparowane z głośnikiem po Bluetooth. 

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Zacząłbym od odłączenia dekodera i PS4 od TV. Jeśli TV z soundbarem będzie działał prawidłowo to podłączyłbym bym sukcesywnie PS4 i na koniec dekoder. Jeśli problem już występuje tylko przy połączeniu TV z soundbarem wówczas przywróć oba urządzenia do ustawień fabrycznych. Dodatkowo sprawdź czy oba urządzenia mają najnowsze oprogramowanie:

- TV:

https://www.sony.pl/electronics/support/lcd-tvs-android-xh90xx_x90xxh_x91xxh_xh92xx-series/kd-65xh90...

- Soundbar:

https://www.sony.pl/electronics/support/home-theater-sound-bars-home-theater-systems/ht-zf9/download...

 

Pozdrawiam.