anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Radio internetowe SONY G2NiP - radio bez radia

Markoni001
Użytkownik

Radio internetowe SONY G2NiP - radio bez radia

Kiedy wreszcie będzie można słuchać internetowych stacji radiowych na sprzęcie marki SONY G2NiP??????

Od miesięcy na stronie SONY wisi nieaktualizowany komunikat informujący, że usługa vTuner została zawieszona. Nie ma żadnego terminu przywrócenia sprzętu SONY do pełnej sprawności. 

 

4 ODPOW. 4
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Cześć!

 

Usługa vTuner jest aktualnie niedostępna dla wielu urządzeń firmy Sony. 

 

Niestety zarówno na polskich jak i zagranicznych forach nie można odnaleźć żadnych informacji o tym, by sytuacja się miała zmienić. Ze strony Sony nadal jedynym jest komunikat z 21 maja...https://www.sony.pl/support/pl/content/cnt-hn/prd-tvhc/vTuner-suspended

 

Przykro mi więc, ale ciężko będzie udzielić Ci satysfakcjonującej odpowiedzi. 😞

Markoni001
Użytkownik

Zadziwiające postępowanie ze strony SONY. Też dyskutowałem na zagranicznych forach i widzę, że co chwila SONY traci masę klientów. W necie aż się gotuje ze złości, a komunikacji ze strony frmy nie widać. Nie mówiąc o rozwiązaniu braku funkcjonalności sprzętu. Dla mnie to był ostatni zakup sprzętu marki SONY, a staram się, aby nikt z moich znajomych też już nie ryzykował zakupu sprzętu SONY. 

Markoni001
Użytkownik

Czy jest jakiś technik, inżynier, specjalista, ekspert itp w SONY, który potrafi powiedziec, jak uruchomić radio internetowe SONY? Mam taki komunikat, jak widać na zdjęciu.FullSizeRender-3.jpg

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert


Markoni001 napisali:

Czy jest jakiś technik, inżynier, specjalista, ekspert itp w SONY, który potrafi powiedziec, jak uruchomić radio internetowe SONY? Mam taki komunikat, jak widać na zdjęciu.


Ja rozumiem w pełni Twoje rozczarowanie, ale aktualnie nikt nie ma żadnych sensowych informacji dla Użytkowników w zakresie funkcjonowania radia internetowego. Oczywiście możesz dalej podbijać wątki o vTunerze, ale oprócz rosnącej frustracji nic to nie wniesie. Nie wiem naprawdę co musiałoby się stać żeby coś drgnęło. Możesz mi wierzyć, że w UK, Niemczech poziom frustracji związany ze wstrzymaniem usługi vTuner osiągnął już chyba szczyt i nadal cisza w temacie...

 

Pozdrawiam