anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

BDV-N990W radio internetowe

darek100-----
Początkujący

BDV-N990W radio internetowe

Mam od tygodnia ten zestaw i uczę się nim posługować. Czy ktoś wie jak uruchcomic radio internetowe. Mam tam funkcję SEN i wg internetu powinna być aplikacja vTuner ale jej nie ma. Czy ktoś wie jak ja zainstalować?

8 ODPOW. 8
Markoni001
Użytkownik

Radio internetowe u SONY. DObre pytanie. Czy ktoś wie, jak je uruchomić?

Tagi (1)
profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

Cześć, niestety, aktualnie usługa została zawieszona, a Sony bada tego przyczyny.

Oficjalny komunikar znajduje się tutaj

 

Ale jak widzę, temat jest ci dobrze znany.

Markoni001
Użytkownik

Złośliwość nie na miejscu, a moja złość jak najbardziej uzasadniona. Jestem w sytuacji nabywcy radia internetowego solidnej wydawałoby się firmy, ktore nie gra i nikt w Sony nie poczuwa się do wzięcia odpowiedzialności za sytuację. To sytuacja analogiczna do zakupu mojego kolegi na tureckim bazarze, gdzie kupił (jak mu się wydawało) kamerę, a w domu otworzył pudełko i zobaczył cegłówkę. 

Skoro jesteś takim specjalistą, to poinformuj, proszę, jak można uruchomić radio internetowe marki SONY. To chyba nie jest trudne pytanie, nawet dla specjalisty SONY? Jak uruchomić radio internetowe SONY?

Odsyłanie do komunikatu, który od trzech miesięcy nie jest aktualizowany, zalecanie cierpliwości i wskazywanie na ciężką pracę techników SONY jest w tej sytuacji jak kpina z klientów. i świadczy jak najgorzej o marce SONY.

Tagi (1)
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert


Markoni001 napisali:

Skoro jesteś takim specjalistą, 


Specjalista/Ekspert to są wyłącznie funkcje użytkowników forum. 

Nikt z nas nie jest zatrudniony w Sony, ot po prostu w przeciągu kilku lat te statusy się tak zmieniają jeśli ktoś jest aktywny. I daruj sobie uszczypliwości bo naprawdę każdy z nas, jeśli miałby jakiekolwiek pomocne informacje, zamieściłby je tutaj natychmiast. Aktualnie nasza sytuacja jest dokładnie jak Twoja. Radio internetowe nie działa u Ciebie i u mnie. Stanowisko Sony opiera się wyłącznia na komunikacie, który już widziałeś. 

Jeśli masz więcej pytań, zawsze możesz skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta SONY.

 

Z naszej strony (piszę w imieniu Ekspertów i Specjalistów) mogę tylko napisać, że jest mi przykro, ale nie mamy rozwiązania dla Twojego problemu. I nie chodzi tu o brak umiejętności czy stan wiedzy, ale o to, że owo rozwiązanie leży w kompetencji osób, do których nie mamy jak dotrzeć. 

 

 

 

profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

Mój komentarz wcale nie był złośliwy, przykro mi że go tak odebrałeś.

Markoni001
Użytkownik

Ok. Rozumiem, że w miarę narastania mojej frustracji i liczby postów będę coraz większym ekspertem na forum SONY. Lekka paranoja. Przepraszam. Mam pytanie, skoro jesteś rownież osobą pokrzywdzoną przez SONY, to czy byłbyś skłonny przyłączyć się do pozwu zbiorowego przeciwko tej firmie. Mój kolega ma kancelarię prawną i poprosiłem go o pomoc. W tej chwili analizuje sytuację prawną i da mi niebawem odpowiedź, czy podejmie się prowadzenia takiej sprawy. Wtedy zrobiłbym akcję na facebooku i wszelkich forach na temat elektroniki.

Tagi (1)
Markoni001
Użytkownik

Sorry, uznałem, że skoro kogo nazywa się tu specjalistą, to najpewniej jest z SONY. 

Z oficjalnego komuniaktu SONY wynika, że technicy SONY pracują nad rozwiązaniem problemu od maja 2015. To tylko 4 miesiące, więc już pewnie niedługo znajdą rozwiązanie. Czekaj cierpliwie, nie okazuj irytacji. W końcu kupiłeś sprzęt renomowanej firmy SONY i powinieneś zrozumieć przejściowe trudności. SONY ciężko pracuje, żebyś był zadowolony i mógł liczyć na sprzęt SONY zawsze, kiedy będziesz go potrzebował. Taki drobiazg, jak niedostępność radia internetowego SONY przez 4 miesiące to drobiazg, który nie powinien cię zniechęcać do marki SONY, ale wręcz Cię do niej zbliży. W końcu co dzień możesz sprawdzać, czy radio internetowe SONY już działa. A przecież dzień bez myślenia o radiu internetowym SONY jest dniem straconym. A więc może kupiłbyś jeszcze coś marki SONY, jakiś telewizor, albo telefon SONY?