anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Problem z Sony NWD-B103F

Robercik18
Początkujący

Problem z Sony NWD-B103F

Witam. Mam problem z moim odtwarzaczem. Otóż jakże ''mądry'' ja zrobiłem całkowite formatowanie odtwarzacza. Nie odpalał się, nie odczytywało go. Po zainstalowaniu oprogramowania, ze strony firmy Sony odtwarzacz komputer wykrył, lecz działa tak jakby jak zwykły pendrive. Otóż pamięć tego odtwarzacza jest pusta ( zero plików w środku oraz folderów). Czy mógłby ktoś wysłać tutaj link do plików systemowych/ folderów do tego odtwarzacza? Może ktoś ma podobny problem i by mu to pomogło. Szukałem w necie tego masę czasu, a znaleść nie mogę.
Pozdrawiam. :)

2 ODPOW. 2
profile.country.pl_PL.title
cogito.
Początkujący

Sformatuj swój odtwarzacz nie z poziomu Windowsa, a za pomocą programu od Sony który sobie ściągnąłeś. To powinno przywrócić Twój odtwarzacz do stanu pierwotnego, czyli do normalnego działania.

Robercik18
Początkujący

Ściągnąłem FIRMWARE ze strony sony w wersji 1.3. Gdy zainstalowałem go na mp3, komputer odczytuje mi ten odtwarzacz jako zwykły pendrive. Natomiast gdy chcę włączyć odtwarzacz, gdy nie jest podłączony do portu USB, nie włącza się, totalnie zero reakcji, dlatego też myślę, skoro nie ma ŻADNYCH plików na odtwarzaczu ( właśnie mówiłem, że działa jak pendrive), to trzeba systemowe pliki wgrać i będzie działać. Czasem gdy podłącze go do USB pisze '' Creating Database'' . Czekam czekam czekam, i się nic nie rusza. Jest ktoś w stanie mi pomóc? Pozdrawiam.
Ps. Jak formatowałem mp3 to nie z poziomu odtwarzacza, tylko z poziomu Windowsa, dlatego tam nic dosłownie nie było na tym odtwarzaczu po sformatowaniu, i nie chciał się włączać.