anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Problem z ładowaniem NWZ-B153F

profile.country.pl_PL.title
kurcik3
Początkujący

Problem z ładowaniem NWZ-B153F

Witam.
Mam mp3 Nwz-b153f. Kiedy ładuję ją przez wejscie USB w komputerze wszystko jest ok ale gdy pojechałem na wakacje chciałem podładować ją za pomocą ładowarki usb. Nie mogłem jednak jej naładować. Czy to dlatego że nie była to orgialna ładowarka sony? Czy można ją tylko ładować przez wejście USB w komputerze??

2 ODPOW. 2
profile.country.pl_PL.title
cogito.
Początkujący

Jeśli zastosowałeś np ładowarkę taką w jaką wyposażone są telefony SE Xperia, tzn kabelek USB - miniUSB plus wtyczka, to mp3 ma prawo się nie naładować. W niektórych przypadkach można nawet uszkodzić sprzęt. Prąd którym ładujesz mp3 powinien mieć odpowiednie parametry. Najlepszym rozwiązaniem jest używanie oryginalnych akcesoriów lub tak jak opisałeś ładowanie z portu USB komputera.

Pozdrawiam
cogito

piotrek_88
Początkujący

Ja mam podobne pytańko tyle że z modelem NWZ-B113.
Mam taką ładowarkę sieciową USB, nie ma w niej kabla, jest tylko gniazdo USB.
Zawsze jak ładuję laptopem to świeci na czerwono kółko gdzie są przyciski nawigacyjne i napis "connecting USB" oraz pokazuje na wyświetlaczu ikonę ładowania baterii.
Niestety po podłączeniu do opisanej wyżej ładowarki to kółko się świeci ale na wyświetlaczu nic się nie pokazuje.
Dlatego nie wiem czy akumulator się ładuje i czy m/w tyle czasu co normalnie za pomocą laptopa.
Proszę o odp albo jakąś podpowiedź :c31