anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Problem z 13 letnia mp3 SONY NW E507

profile.country.PL.title
Sedm90
Poszukiwacz

Problem z 13 letnia mp3 SONY NW E507

Witam może ktoś pomoże, bo już sam nie daje rady, mój problem polega na tym ze posiadam mp3 Sony NW E507 która po 13 latach dalej działa mogę jedynie radia na niej posłuchać, problem polega na tym że nie mogę wgrać na nią muzyki. Sonic stage który kiedyś używałem już nie działa na windowsie 7, wyskakują jakieś błędy po instalacji. Ściągnąłem nawet jakiś program MP3 File Manager, lecz nie mogę przeciągnąć muzyki na niego, nie wiem czemu. Czy ktoś może ma jakieś pomysły bądź miał podobny problem? Przyzwyczaiłem się już do tej mp3 służy mi wiele lat. Z góry dziekuje za pomoc. Pozdrawiam.

  •  
3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
Agnieszka_J
Moderator

Witaj Sedm90,

Wysłałam zapytanie w Twojej sprawie do Supportu, damy znać, gdy będzie odpowiedź. 
A czy kontaktowałeś się już w tej sprawie z naszym działem wsparcia? Jeśli chciałbyś skorzystać z ich pomocy, można to zrobić telefonicznie lub poprzez formularz, dane kontaktowe tutaj: 
tel. +48 223060694
lub
https://services.sony.pl/supportmvc/pl/Contact/Email
Pozdrawiam, Agnieszka_J
 

profile.country.PL.title
Sedm90
Poszukiwacz

Dziękuję za zainteresowanie, nie nie kontaktowałem się z działem wsparcia, jak wrócę z pracy postaram się skontaktować. 

profile.country.PL.title
Agnieszka_J
Moderator

Witaj ponownie, Sedm90,

Oto informacja, jaką przekazali mi koledzy z Supportu:

------------------

Niestety wsparcie dla tego urządzenia zostało zakończone. Oprogramowanie, które było dostępne też utraciło wsparcie.

------------------

bardzo mi przykro, że w tym przypadku nie możemy nic więcej poradzić.

Pozdrawiam, Agnieszka_J