anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Pękające MDR 1000X

profile.country.PL.title
KL2811
Nowicjusz

Pękające MDR 1000X

 

Pomimo bardzo delikatnego użytkowania w słuchawkach pękł plastik przy lewym zawiasie. Zaskakujące w przypadku będącego jeszcze na gwarancji produktu kupionego za prawie 1800 PLN i aspirującego, przynajmniej cenowo, do klasy premium.

 

Z ożywionych dyskusji na zagranicznych forach wynika, że problem występuje powszechnie, szczególnie podatne są egzemplarze o numerach seryjnych 5000001-5256984 i jest przez Sony naprawiany z lepszym lub gorszym skutkiem.

 

Interesuje mnie stanowisko Sony Polska w kwestii napraw gwarancyjnych oraz czy najnowszy model XM3 został poprawiony (jeśli tak – w jaki sposób).

 

20181109_185616c.jpg

4 ODPOW. 4
profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

Rzeczywiście, partia tego modelu była dotknięta podobną usterką. Sugerujemy zgłoszenie jej przez nasze wsparcie techniczne. Podajemy kontakt: poprzez formularz na stronie: https://services.sony.pl/supportmvc/pl/Contact/Email, telefonicznie dzwoniąc pod numer tel. 22 3060694 lub e-mailowo: customersupport.pl@eu.sony.com.

profile.country.PL.title
KL2811
Nowicjusz

Dziękuję, słuchawki wysłałem do centrum serwisowego Sony w Poznaniu, dodatkowo zgłoszę problem na podany adres. Poinformuję o wyniku.

profile.country.PL.title
rraf11
Nowicjusz

Hej. 

 

Napisz proszę jak skończyła się historia. Mam podobny problem ze swoim egzemplarzem i Sony twierdzi, że jest to uszkodzenie fizyczne, pomimo faktu że sami przyznali że jest to wadliwa partia modelu i mój egzemplarz niestety pochodzi z tej wadliwej serii. Z info zamieszczanych na forach w innych krajach można wyczytać że wymieniali wadliwe egzemplarze niezależnie od tego czy upłynął termin gwarancji. Mam nadzieje że nie traktują w gorszy sposób klientów w Polsce. 

profile.country.PL.title
palacglitterow
Nowicjusz

Dzień dobry,

 

Dołączam do właścicieli wadliwych słuchawek :slight_smile: właśnie napisałam do customer support i czekam na ich odpowiedź. Mój przypadek - identyczny. 20200115_122418.jpg