anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

nwz-163f

profile.country.pl_PL.title
majka420
Początkujący

nwz-163f

Czy wie ktoś jak można wgrać na tą mp3 playlistę bo mnie wyświetla jak wchodzę cannot executive. Proszę o pomoc

6 ODPOW. 6
profile.country.pl_PL.title
cogito.
Początkujący

Wg mojej wiedzy odtwarzacz ten nie obsługuje plików playlist np z winampa lub innego komputerowego playera. Więcej o obsługiwanych typach plików możesz znaleźć w instrukcji obsługi: tutaj.

Pozdrawiam
cogito

profile.country.pl_PL.title
majka420
Początkujący

to po co w takim razie jest opcja playlisty chyba, że można wgrać inne listy ale nie w formacie mp3u?

profile.country.pl_PL.title
cogito.
Początkujący

Można sobie samemu ustawić playlistę na odtwarzaczu podobnie jak na komputerze. Stąd ta opcja. I dobrze, że jest, bo odtwarzacze mp3 za kilkanaście zł nie mają takiego zaawansowanego "bajeru" :slight_smile:

Pozdrawiam
cogito

profile.country.pl_PL.title
majka420
Początkujący

a mogłabym prosić o pomoc jak to zrobić żeby samemu zrobić taką playlistę bo od kilku dni dopiero mam tą mp3-kę i nie bardzo jeszcze się orientuję w jej obsłudze?

profile.country.pl_PL.title
cogito.
Początkujący

Ustawianie trybu odtwarzania

Odtwarzacz może pracować w różnych trybach odtwarzania, w tym odtwarzać w losowej kolejności czy wielokrotne odtwarzać wybrany utwór.

Przycisk BASS/PLAY MODE
Naciśnij i przytrzymaj przycisk BASS/PLAY MODE podczas odtwarzania lub wstrzymania odtwarzania.
Zostanie wyświetlony ekran ustawień.
Obróć przełącznik do nawigacji, aby wybrać odpowiednie ustawienie, a następnie naciśnij przycisk , aby potwierdzić.

Typ - ikona
Opis
- Brak ikony
Po zakończeniu bieżącego utworu wszystkie utwory w wybranym folderze/albumie lub utwory wybranego wykonawcy będą odtwarzane jednokrotnie (domyślne ustawienie).
Powtarzaj wszystkie -
Po zakończeniu bieżącego utworu wszystkie utwory w wybranym folderze/albumie lub utwory wybranego wykonawcy będą cyklicznie powtarzane.
Powtarzaj 1 utwór -
Bieżący utwór będzie cyklicznie powtarzany.
Powtarzaj wszystkie w kolejności losowej -
Po zakończeniu bieżącego utworu wszystkie utwory w wybranym folderze/albumie lub utwory wybranego wykonawcy będą odtwarzane w losowej kolejności.


Jedynie takie masz możliwości w tym konkretnym modelu. Typowej playlisty niestety zrobić się nie da. Troszkę zajęło mi odnalezienie tego w instrukcji...

Pozdrawiam
cogito

profile.country.pl_PL.title
majka420
Początkujący

Już wiem jak zrobić playlistę i żeby była odtwarzana w folderze Playlist w najprostszy możliwy sposób wystarczy zaznaczyć wszystkie Mp3 jakie chcemy i prawym przyciskiem myszy wejść w utwórz listę odtwarzania i gotowe.