anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

MEX-n5200bt problem z odbieraniem połączeń telefonicznych.

valdigo63
Poszukiwacz

MEX-n5200bt problem z odbieraniem połączeń telefonicznych.

Witam. 

Radio zakupione jakiś czas temu sparowane z dwoma telefonami i wszystko było ok. Ostatnio coś się zepsuło a mianowicie podczas przychodzących połączeń głosowych tel. dzwoni w głośnikach samochodowych, ale po odebraniu połączenia czy to za pomocą przycisku (call) w radioodtwarzaczu czy przez telefon następuje cisza tzn. ja nie słyszę rozmówcy a rozmówca mnie. Na początku chciałem przywrócić domyślne wartości wszystkich ustawień urządzenia dotyczących funkcji BLUETOOTH poprzez BT INIT. W instrukcji obsługi coś takiego istnieje niestety w moim urządzeniu tego nie ma ostatnia funkcja to BT SIGNL a następna to pierwsza z listy czyli PAIRING. 

Natomiast gdy ja wykonuję połączenie dzwoniąc do kogoś to wszystko jest ok.

Czy ktoś wie jak rozwiązać ten problem? Proszę o odpowiedź. 

1 ODPOWIEDŹ 1
profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

Cześć, otrzymaliśmy następującą odpowiedź z supportu.

 

Witam,

 

zalecam wykonanie aktualizacji oprogramowania w radioodbiorniku, którą można samodzielnie pobrać na stronie:

https://bit.ly/2Vq8lhD

 

Pełna instrukcja instalacji, która powinna zostać przeprowadzona przy użyciu nośnika USB (pendrive), jest dostępna pod powyższym linkiem. 

 

W przypadku, gdy aktualizacja oprogramowania nie rozwiąże występującej niedogodności, należałoby w Ustawieniach funkcji Bluetooth wybrać zakładkę RINGSTONE, a następnie zmienić jej parametr na [2] (telefon komórkowy).