anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Jaki mikrofon do SONY BT3700 Bluetooth?

Florek83
Początkujący

Jaki mikrofon do SONY BT3700 Bluetooth?

Witam.
Kupiłem radio SONY MEX-BT3700 Bluetooth i chciałem dokupic do niego mikrofon zewnetrzny. Jaki mam kupic zeby dobrze działał z tym radiem ?
Prosze o pomoc
Pozdrawiam

3 ODPOW. 3
profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Witaj,
Myślisz o mikrofonie Bluetooth? Jeśli tak to głównym warunkiem współpracy jest kompatybilność mikrofonu z profilem Bluetooth® HFP. Sam nigdy nie korzystałem z takiego rozwiązania, nie znam szczegółów działania. Uważam, że przy zestawie głośnomówiącym o wiele wygodniejszy jest mikrofon podłączany kablem. Zalety takiego rozwiązania napisałem poniżej.

Jeśli myślisz o mikrofonie podłączanym kablem, to współpracującym produktem jest XA-MC10:
http://www.sony.pl/product/ica-cables---connectors/xa-mc10#pageType=Overview

Zaletą tego mikrofonu jest jego wielkość, zasilanie z radia (nie trzeba dodatkowo ładować), długi kabel (4m), końcówka do przypięcia i dobra jakość dźwięku. Mam takie rozwiązanie w służbowym samochodzie, z trochę tańszym radiem. Działa rewelacyjnie.

re_dips
Początkujący

Witam!

A czy ten mikrofon będzie też kompatybilny z BT 3600u?

Nigdzie nie podają kompatybilności ale wiem że radio ma kabelek z wyjściem na mikrofon...

Nie wiem tylko gdzie i jaki najtaniej mikrofon kupić....

Pozdrawiam

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Witaj,
to radio chyba nie posiada wejścia na mikrofon. Posiada on wbudowany mikrofon. Więc nie ma możliwości podłączenia XA-MC10 bez ingerencji w elektronikę radia.