anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Instalacja "sterownika" do mp4 sony nwz-e443

Marts93
Początkujący

Instalacja "sterownika" do mp4 sony nwz-e443

Witam. zakupiłam niedawno odtwarzacz mp4 Sony NWZ-E443. Wszystko działa,jedynie chcąc wgrać coś na odtwarzacz, muszę zainstalować sterownik,lub coś w tym rodzaju. Wyświetla mi się iż jest to jakby zachowane na odtwarzaczu i w Moim Komputerze powinien się wyświetlić automatycznie,po podłączeniu mp4 do komputera,folder o nazwie WALKMAN, tam następnie powinnam otworzyć folder Storage Media i odtworzyć aplikację Setup.exe.
Żaden folder mi się nie pokazuję po podłączeniu mp4. Myślę,że problem jest banalny,ale ja jestem typem człowieka,że troche techniki a już jestem zagubiona,więc proszę o pomoc.

4 ODPOW. 4
naate-----
Początkujący

problem identyczny, to chyba słaba strona sony, poprzednio miałem pentagram i nie było żadnych problemów

oldguest
Początkujący

A czy jest zainstalowany WMP11? Jaki system operacyjny?

naate-----
Początkujący

znajomy ściągnął z tej ( http://support.sony-europe.com/dna/down ... on_trans12) strony program i wszystko mi poinstalował

monis.s
Początkujący

mam ten sam problem. Mikołaj przyniosl mi nwz-e443 i po pierszem podlaczenia w moim komputzrze wyskakuje ikona "walkman" ale po wejsciu w nią mam dwa foldery "nosnik" i "dane". wszelkie setup'y moge rozpakowac po skopiowaniu na dysk ale w trakcie rozpakowywania zawiesza sie komp wiec robie poprostu tak:
podłaczam walkmana wchodze w "nosni"k potem "music" i wklejam skopiowana muzyke z dysku, jpeg'i wklejam do "picture". ale ma tes folder "pictures" do czego??
Co do Windows Media palyer to wogole mi nie wykrywa soniaca. nie moze zrobic synchronizacji.

i kolejne moje pytania:
1. jak go odlaczacie od kompa? poprostu wyciagacie kabel usb? bo jak tak robie to po nastepnym podlaczenia komp go nie widzi albo sie zawiesza i musze uruchomic od nowa zeby odczytal z usb a nie widze go w portach usb zeby moc zrobic" bezpieczne usuwanie sprzetu"
2. jak tworzycie playliste i gdzie ja wkleic? w ktory folder?
3. pobawiłam sie troche w tagowanie mp3 bo okazalo sie ze utwor na kompie ma nazwe ale sony zeje wlasnym zyciem, uzywam mp3tag a wy?

szkoda ze nie odtwarza muzyku według wrzucenia na walkmana tylko wg.alfabetu bo chcialabym zeby muzyka leciala po koleji artystami jedem po drugim