anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Czy serwis sony naprawi

lasek.raf
Początkujący

Czy serwis sony naprawi

Mój problem wynikł z tego że kolega złamał coś w słuchawkach Sony V150 i można jedną z nich wyginać w obie strony a wcześniej nie można było w żadną. Kupiłem je niecałe 3 tygodnie temu. Moim pytaniem jest czy serwis sony naprawi :P to i mam fatygować się do nich czy mam kombinować jak naprawić :cry: to. Szkoda mi z nich zrezygnować i kupić kolejne bo mam je dopiero 3 tygodnie. Więc jak by ktoś miał taki sam problem co ja albo wiedział czy sony rozwiąże mój problem to piszcie :D

11 ODPOW. 11
lasek.raf
Początkujący

sorki że tak późno ale teraz dopiero pojechałem do sklepu
firma odesłała mi słuchawki i potwierdzenie wymiany w sklepie gdzie to zakupiłem
pojechałem do sklepu i tam miły pan wziął słuchawki oraz to potwierdzenie i dał mi nowe słuchawki

profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

:c4 :c4 :c4 :c4 :c4 :c4 :c4 :c4 :c4 :c4 :c4 :c4 :c4 :c4 :c4 :c4 :c4 :c4 :c4
I za to lubię Sony. Za podejście do klienta. Sam podobnie byłem potraktowany przez nich i jestem zadowolony z całego serwisu, który mnie zestresował strasznie (dawno temu ale włos jeży się na głowie do dziś ;) ).
Wiadomo, że każdy przypadek jest rozpatrywany indywidualnie ale cieszą takie małe gesty.http://dittotranslation.com/wp-content/uploads/2010/04/Ok-Sign.jpg

Pozdrawiam Stubb