anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Słuchawki MDR-EX210B - Gwarancja pytanie

Shotgun-----
Początkujący

Słuchawki MDR-EX210B - Gwarancja pytanie

Mam pytanie odnośnie gwarancji: otóż kupiłem słuchawki SONY MDR-EX210B w Anglii (sklepie Argos dokładnie), niestety nie są one przeznaczone na rynek Polski (dziwne gdyż instrukcja, i niektóre informacje są po Polsku), chcąc oddać je na gwarancje w Sony Center okazało się, że nie mogą ich znaleźć w systemie, odesłali mnie do infolinii. Podczas rozmowy powiedziano mi żebym spróbował je wysłać poprzez "Serwis door to door" jednak na stronie również nie mogłem ich znaleźć. Postanowiłem zadzwonić jeszcze raz na infolinie dowiedzieć się co w tej sprawie zrobić, powiedziano mi żebym zadzwonił do serwisu czy mają możliwość naprawienia moich słuchawek. W serwisie usłyszałem pierwszą niemiłą osobę podczas całej mojej przygody, wiadomo pytania kiedy kupiłem itp. (czy gwarancja obowiązuje), jednak po serii pytań "na czym by tu anulować gwarancje" zapytała mnie czy na paragonie jest nazwa słuchawek - i tu jest moje pytanie, czy do gwarancji jest potrzebna konkretna nazwa słuchawek ? jest tylko numer którym firma Argos określa swoje produkty (ten sam numer mam przyklejony do tyłu pudełka) oraz nazwa Sony Headphones. Potrzebna jest ta nazwa czy ta pani z serwisu chciała się po prostu mnie pozbyć? (szkoda słuchawek ponieważ dałem za nie 40funtów <200zł> a działały miesiać)

1 ODPOWIEDŹ 1
profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Nie spotkałem się nigdy z czymś takim aby do gwarancji był potrzebny paragon z pełną nazwą produktu. Bardzo dużo sklepów używa skróconych nazw asortymentu lub nazw ogólnych jak u Ciebie.
Polecam dopytać jeszcze na infolinii lub co jeszcze lepsze - czyli mailem (będziesz miał wszystko na piśmie).
Odwiedzenie strony http://uokik.gov.pl/ nie zaszkodzi :).

P.S. czy serwis Polski obejmie sprzęt kupiony w Anglii?

Pozdrawiam Stubb