anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Ciche odtwarzanie NWZ-B162

profile.country.pl_PL.title
MMisc-----
Początkujący

Ciche odtwarzanie NWZ-B162

Witam.
Mam problem z NWZ-B162. Odtwarzanie muzyki jest bardzo ciche. Mam wyłączone AVLS. Maks głośność czyli 30 a będąc na siłowni słysze odgłosy wokół zamiast muzyki. Słuchawki przerabiałem już wszystkie jakie mam. Czy jest jakaś możliwość aby ten odtwarzacz odtwarzał głośniej??
Pozdrawiam..

P.S. Odtwarzacz znajomej ma ten sam problem. Kochani producenci, przecież te odtwarzacze są m.in. na siłownię gdzie słychać trzask metali, muzykę na sali i krzyki ludzi a tu taki :zonk: z tymi Waszymi odtwarzaczami. Pomóżcie proszę jak to podgłosić.

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

MMisc napisał(a):

Kochani producenci, przecież te odtwarzacze są m.in. na siłownię gdzie słychać trzask metali, muzykę na sali i krzyki ludzi a tu taki :zonk: z tymi Waszymi odtwarzaczami. Pomóżcie proszę jak to podgłosić.


Witaj,

Forum Sony nie jest platformą komunikacji Producent>Klient.
To miejsce dla Użytkowników produktów Sony.

Co do Twojego problemu - być może materiał dźwiękowy jaki posiadasz jest po prostu słabej jakości (to tylko domysły). Ja posiadam NWZ A-845 i nie mam żadnych problemów z głośnym odtwarzaniem muzyki. AVLS mam włączone i nie widzę specjalnie powodu żeby słuchać głośniej.

O ile to nie sprawa zbyt cichego poziomu pliku dźwiękowego, polecam udać się do sklepu z odtwarzaczami Sony żeby zweryfikować czy czasem nie doszło do jakiejś awarii.

Pozdrawiam,

spolDon1fhkbr
Początkujący

MMisc napisał(a):

a będąc na siłowni słysze odgłosy wokół zamiast muzyki. Słuchawki przerabiałem już wszystkie jakie mam. Czy jest jakaś możliwość aby ten odtwarzacz odtwarzał głośniej??



Musisz kupić słuchawki zamknięte, które lepiej izolują od dźwięków z zewnątrz. Jak mają być małe muszą być douszne (te na gumkach co się wciska w ucho). A jak chcesz głośniej to musisz szukać takich słuchawek które mają bardzo dużą skuteczność lub znaleźć odtwarzacz który nie ma limitera głośności co z kolei spowoduje powolne otępianie słuchu.