anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

brak połączenia mp3- kod 10-nie do rozwiazania.

Are89-----
Początkujący

brak połączenia mp3- kod 10-nie do rozwiazania.

Witam.
Problem jest następujący:
Posiadam mp3 sony model nwz-w252.
Nie wykrywa go w moim komputerze, w menadzerze urządzen widnieje jako odnaleziony lecz posiada status kod 10.
Sterowniki aktualne oraz odinstalowane i instalowane spowrotem- wszystko bez zmian. Idąc dalej tym tropem odinstalowalem sterowniki i odszukalem urzadzenie: ppm->kontrolery uniwersalnej magistrali szeregowej-> skanuj w poszukiwaniu zmiany sprzetu.
Pojawil sie jako WALKMAN w moim komputerze lecz w momencie gdy chciałem wrzucic na niego jakies piosenki wyskoczył błąd "połączenie zostało utracone lub sprzęt został odłączony.
Nie wykrywa go oryginalny program.
Bateria naładowana (wiem ponieważ przez zabieg w/w wyskoczył mi również status baterii).
Sprzęt sprawdzany na trzech innych komputerach z systemem windows i nie działa na żadnym lecz był sprawdzany na apple "makintosz" i działa więc jest sprawny.
Apple nie przypisał go do siebie ponieważ był do niego podłączony po wystąpieniu awarii.
Wziąłem pod uwage wirusa i kwarantanne pliku sterownika lecz nie posaiadam zadnego takiego w spisie.
Problem jest częsty na forach i nie znajduje wyjaśnienia, a zależy mi bo sprzęt wart 300 zl i do tego jest to poteżna zagadka windowsa.
Dziękuje z góry.

3 ODPOW. 3
profile.country.en_GB.title
misjamars
Użytkownik

Kolego jaki masz system operacyjny? Czy wcześniej miałeś podobne problemy ze sprzętem? Czy mp3 podłączyłeś za pomocą podstawki?
Podsyłam kilka możliwości, zdalnie ciężko jest ustalić przyczynę, ale postaramy się coś z tym zrobić.
1. W momencie kiedy podłączysz mp3 do komputera system wykrywa sprzęt, natomiast sprzęt rozłącza się w czasie przesyłania piosenek - sprawdź czy przypadkiem nie brakuje miejsca (spróbuj usunąć niepotrzebne rzeczy - może to pomoże).
2. Spróbuj podłączyć mp3 pod inny port usb.
3. Na pierwszy rzut oka jest coś nie tak ze sterownikami. Odinstaluj jeszcze raz, wyczyść rejestr i spróbuj zainstalować przy wyłączonym antywirusie.

Jeżeli nie będzie zmian to będziemy dalej szukać rozwiązania.

Are89-----
Początkujący

Wybacz z tak późno odpisuje niestety praca i malo czasu na zycie.

Windows 7 to moj system.
Uzywam podstawki i nie moge przeslac zadnej piosenki poniewaz nawet nie widzi mi mp3. Jednakze napewno jest puste bo resetowane.
USB bylo sprawdzanych wiele i tez na wielu kopmuterach.
Sterowniki odinstalowywalem i zainstalowalem nowe nie pomoglo, tez bez antywirusa- rejestry czyscilem Cclenerem.

Nic z tego nie pomogło wszystko próbowałem wczesniej, niestety... ale bardzo dziekuje za pomoc i czekam na dalesze pomysły musi byc jakies wyjscie z tego impasu.
Bardzo dziekuje.

profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Polecam kontakt z POMOCĄ TECHNICZNĄ SONY. Opisałeś problem i powiem Ci szczerze, że przydałoby się aby serwis zajrzał do środka.

Pozdrawiam Stubb