anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Kto dodał ten temat do Ja też

profile.country.PL.title
Bartlomiej1995
Poszukiwacz

Sony HT-G700 + KD-65XH9005 (dźwięk)

Cześć,

 

Tydzień temu zakupiłem soundbar Sony HT-G700 razem z telewizorem Sony KD-65XH9005. Przez pierwszą dobę wszystko śmigało super, później niestety pojawił się jeden mały ale bardzo denerwujący problem.

 

Średnio raz na 2 godziny korzystania znika dźwięk, soundbar milknie na ok. 10 sekund i dźwięk wraca. Gdy znika dźwięk, na soundbarze pojawia się komunikat "LPCM", następnie po prostu "TV" i gdy dźwięk już wraca, pojawia się komunikat "Dolby Audio". Ostatnio nawet pierwszy raz zdarzyło się, że dźwięk nie wrócił i trzeba było włączyć sprzęt ponownie.

Dodam, że korzystając ze standardowych głośników wbudowanych w TV nie ma żadnych problemów.

 

Działania jakie podjąłem to:

* (standardowo) odłączenie z prądu i ponowne podłączenie zarówno TV jak i soundbara

* aktualizacja TV i soundbara

* zakupy nowego kabla HDMI z większą przepustowością (HDMI 2.0 przepustowość ok. 18 Gbps)

* próba podłączenia za pomocą konfiguracji kabel optyczny + HDMI / samo HDMI z eARC

 

Żadne z powyższych nie pomogło.

Czy ktoś z mądrzejszych ode mnie tutaj osób byłby w stanie pomóc? Stawiam największe piwo, serio, bo już brakuje mi pomysłów co może być przyczyną.

 

Z góry dzięki :slight_smile:

 

Bartek

Kto dodał ten temat do Ja też