anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Zmieniająca się jasność obrazu.

profile.country.PL.title
lasus33
Użytkownik

Zmieniająca się jasność obrazu.

Sony xg8096, ciągle zmienia się jasność obrazu, czy ktoś może miał coś takiego. Jak temu zaradzić. Pozdrawiam serdecznie. 

7 ODPOW. 7
profile.country.PL.title
Devils1100
Użytkownik

Witam😊 czy masz najnowsze oprogramowanie zainstalowane?

profile.country.PL.title
lasus33
Użytkownik

Dzisiaj wgrałem nową aktualizacje, i dalej jest to samo. Muszę wyłączyć dostosowanie czerni i kontrastu, wtedy jest lepiej, ale za to obraz jest do bani. Ciągle jakieś problemy. Już nie mam pomysłu na ten telewizor. A jak go kupowałem był taki ładny obraz, co aktualizacja oprogramowania to gorzej 😢

profile.country.PL.title
Devils1100
Użytkownik

Hmm,a przywracałes moze telewizor do ustawien fabrycznych?🙂

profile.country.PL.title
yaro626
Użytkownik

Ten problem masz z jakiego źródła obrazu?bo u mnie z tunera sat zgemma h9 twin na meczach szczególnie jest to widoczne,na naziemnej np.tvp sport tego nie zauważyłem,tv xh90.

profile.country.PL.title
lasus33
Użytkownik

Przywracałem do ustawień fabrycznych i nic się nie zmieniło. Używam orange love, ale wcześniej tego nie było. Już trzeci mój telewizor Sony, kupuje że względu na jakość obrazu i taki zawód. Ciągle jakieś problemy z oprogramowaniem. Mam Samsunga z trochę gorszym obrazem, ale tam się nic nie dzieje na tym samym dekoderze.

 

profile.country.PL.title
survivour
Nowicjusz

Właśnie miałem zakładać nowy temat i akurat trafiłem na Twój post. Ta sama sytuacja. Mecz, boisko i akcja tocząca się od bramki do bramki i trawa rozjaśniająca i ściemniająca się wy tym czasie kilkukrotnie. Dekoder to zgemma H9.2S Czyli w dekoderze szukać problemu ? Grzebałem trochę w ustawieniach i delikatnie mogło ale nie do końca.

profile.country.PL.title
lasus33
Użytkownik

Sprawdź na netflix, lub na YouTube. U mnie to występuje na każdym sygnale, wyłączyłem dostosowanie czerni i zwiększenie kontrastu, i problem rozwiązany. Oczywiście obraz się pogorszył, ale chociaż nie jest co chwilę ciemniej, jaśniej. Dzisiaj mecz oglądam na samsungu qled 80t.zawsze myślałem że samsung jest dużo gorszy od sony, ale chyba się myliłem. Mam nadzieję że trochę pomogłem. Pozdrawiam.