anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

XR65X90J Telewizor nie odtwarza dubbingu na filmie z usb.

profile.country.PL.title
EvilUlquiorra
Poszukiwacz

XR65X90J Telewizor nie odtwarza dubbingu na filmie z usb.

Witam, mam problem z moim telewizorem Sony X90J, gdy włączam film z usb, który ma dubbing, telewizor nie odtwarza dubbingu, tylko oryginalną ścieżke dźwiękową filmu wraz z napisami. Nie da się wejść w ustawienia ścieżki dźwiękowej. Na laptopie film odtwarzany jest bez problemu z dubbingiem. Nie pomaga instalowanie innych odtwarzaczy ani zmienianie rozszerzenia filmu.

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
Lumbagoo
Doradca

Z ciekawości, z jakich odtwarzaczy zewnętrznych próbowałeś odpalić? To, że seryjny nie odtwarza to akurat mnie nie dziwi, ale powinna być taka możliwość.

profile.country.PL.title
EvilUlquiorra
Poszukiwacz

Szczerze mówiąc z pierwszych lepszych dostępnych do pobrania: MX Player i VLC Media Player. Jednak żaden z nich nie potrafił odtworzyć poprawnie filmu, więc się poddałem i nie instalowałem kolejnych bo wydało mi się to bezcelowe. Problem nie pojawia się przy każdym filmie z dubbingiem, tylko przy nielicznych, niemniej jednak jest to irytujące...

profile.country.PL.title
Lumbagoo
Doradca

Może to kwestia jakiegoś rozszerzenia/kodeku którego TV nie ogarnia. Poczytaj sobie w sieci o Kodi, może by podołało temu wyzwaniu :slight_smile: