anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

XH90 v6.1288

profile.country.PL.title
SpawNiaK82
Doradca

XH90 v6.1288

  • Aktualizacja wersji systemu operacyjnego Android™ z Android 9 Pie do Android 10. Dalsze informacje o funkcjach i udoskonaleniach zawiera artykuł Informacja o aktualizacji systemu operacyjnego Android TV™ w telewizorach z serii XH90 i XH92.
  • Aktualizacja polityki prywatności: aby uwzględnić wewnętrzne zmiany organizacyjne wprowadzone 1 kwietnia 2021 r., zaktualizowaliśmy informacje o administratorze danych w naszej polityce prywatności. Od tej daty podmiotem odpowiedzialnym za przetwarzanie zgromadzonych danych, zgodnie z zapisami w tej polityce prywatności, jest Sony Corporation / Sony Group Corporation.
  • Obsługa aplikacji Android HD+ (dotyczy tylko Niemiec) 

    Wersja oprogramowania sprzętowego 6.1288 zapewnia X900H i XH90 oficjalną obsługę HDMI 2.1 VRR (zmienna częstotliwość odświeżania), która umożliwia telewizorowi Sony dostosowywanie częstotliwości odświeżania w czasie rzeczywistym do częstotliwości wyświetlania klatek komputera lub konsoli do gier, co zapewnia płynniejsze niskie opóźnienie wrażenia z gry. Zakres VRR wynosi 48–120 Hz. Xbox obsługuje VRR, ale Sony nie spełniło jeszcze obietnicy wprowadzenia VRR na PlayStation 5.

    Po aktualizacji otrzymasz nową opcję „Ulepszony format (VRR)” dla HDMI3 i HDMI4, która musi być włączona, aby włączyć VRR. Pierwsze raporty użytkowników mówią, że błąd rozdzielczości 4K120 jest nadal obecny, Dolby Vision jest wyłączone, a lokalne przyciemnianie jest skutecznie wyłączane w trybie VRR, co nie jest zaskakujące, ponieważ lokalne przyciemnianie zwykle wymaga pewnej ilości przetwarzania wideo. Wszystkie obecne telewizory LCD wyłączają się lub zmniejszają lokalne przyciemnienie do minimum w trybie VRR, dlatego obraz wygląda bardziej płasko (niższy kontrast, słaba czerń) i mniej wyrazisty. Android 10 i HDMI ALLM
    Nowe oprogramowanie sprzętowe umożliwia również tryb ALLM (Auto Low Latency Mode), który pozwala telewizorowi automatycznie przełączać się w tryb gry po wykryciu sygnału gry z konsoli lub komputera kompatybilnego z ALLM. Xbox obsługuje ALLM, ale nie jest jeszcze obsługiwany na PS5.

11 ODPOW. 11
profile.country.PL.title
Piotr.Kummer
Użytkownik

Nareszcie

No to kto pierwszy instaluje?

profile.country.PL.title
SpawNiaK82
Doradca

Już czeka na pendrive :slight_smile: 

profile.country.PL.title
Juzeg76
Użytkownik

Zainstalowane . Wszystko poszło gładko graficznie nie widzę żadnych zmian .Trochę inne menu androida faktycznie z nr 10 . 

profile.country.PL.title
SpawNiaK82
Doradca

No to super jak poszło, ja zaraz tez robię.  

profile.country.PL.title
SpawNiaK82
Doradca

Ej ludzie Disney + mi się  pojawił LOL 

profile.country.PL.title
SpawNiaK82
Doradca

W opcjach  spore zmiany jestem pod wrażeniem, sporo dodatków, sama przyjemność, szkoda ze ogólnie wygląda jak wyglądał ale jest 10. Może jeszcze Google TV się pojawi.  

profile.country.PL.title
Piotr.Kummer
Użytkownik

Pierwszy raz miałem instalacje przez OTA tak szybko już pierwszego dnia. 

profile.country.PL.title
Sebol74
Użytkownik

Przede wszystkim pytanie czy ta wersja "naprawiła" gubienie dźwięku po eARC? Bo jak na razie to widzę tylko poprawki kosmetyczne plus dodatki typu "żywy obraz" co tak na prawdę nie ma większego wpływu na obraz i dzwięk. Moje kino domowe tymczasowo w serwisie więc nie mogę sprawdzić co z dzwiękiem. Może ktoś z was (kto miał ten sam problem)  już przetestował ?

profile.country.PL.title
Sebol74
Użytkownik

zapomniałem o najważniejszym. Czy aktywne jest już VRR i ALLM?